9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Ugodził żonę nożem, odpowie za zabójstwo

ElblągUgodził żonę nożem, odpowie za zabójstwo

Policjanci z Elbląga zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo żony. Kobieta zmarła w wyniku obrażeń spowodowanych ciosem noża. Zatrzymanemu mężczyźnie, który przyznał się do zabójstwa, grozi za nie kara dożywotniego pozbawienia wolności.

reklama

W miniony wtorek (23.09) po godz. 17 policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na ul. Poprzecznej w Elblągu. Z informacji uzyskanych od dyspozytora pogotowia wynikało, że doszło tam do ugodzenia nożem. Na miejscu policjanci zastali leżącą w kuchni kobietę z raną kłutą klatki piersiowej. Mimo niezwłocznego przewiezienia jej do szpitala i interwencji medycznej 41-latka zmarła w elbląskim szpitalu.

Mąż kobiety – Piotr C. – który był w mieszkaniu, został zatrzymany. Miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Początkowo twierdził, że to był wypadek, a jego żona miała upaść na nóż kuchenny. W trakcie środowego przesłuchania przyznał się jednak, że podczas kłótni ugodził żonę ostrym narzędziem. Za zabójstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu.

reklama

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia