fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Moto-Piknik No Limit po raz 20. w Olsztynie

OlsztynMoto-Piknik No Limit po raz 20. w Olsztynie

Człowiek, jego maszyna, droga oraz spragniona widowiska publiczność. To wszystko już 14 czerwca w ramach jubileuszowej edycji największej imprezy motoryzacyjnej w regionie. Po raz dwudziesty Olsztyn wypełni ryk silnika oraz najwyższej klasy pojazdy. Sponsorem głównym Moto-Pikniku, podobnie jak w roku ubiegłym, jest Galeria Warmińska.

reklama

Organizatorem No Limit Olsztyn jest stowarzyszenie Biker, które już teraz zapowiada, że jubileuszowa impreza na terenie Aeroklubu Warmińsko – Mazurskiego stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Sztandarowym punktem Moto – Pikniku będzie Wyścig Na ¼ Mili, który, w kategorii samochodów, po raz drugi odbędzie się o Puchar Galerii Warmińskiej.

reklama

[quote_box_center]- Realizując najbardziej oczekiwaną w Olsztynie inwestycję, chcemy, by Galeria Warmińska stała się nie tylko integralną częścią samego miasta, ale również jego społeczności. Dlatego już przed otwarciem obiektu zaznaczamy obecność w sportowo – kulturalnym życiu Olsztyna. Jesteśmy m.in. sponsorem Stomilu Olsztyn, WCRS Aquasfery, a w ostatnim czasie fundatorem 400 ławek. A teraz z entuzjazmem po raz kolejny włączamy się w organizację imprezy, która powoli staje się motoryzacyjną wizytówką Olsztyna – tak o sponsoringu Moto- Pikniku No Limit Olsztyn mówi Jakub Puchalski, reprezentujący inwestora Galerii Warmińskiej, spółkę MGC Inwest.[/quote_box_center]

Rewolucja na targowisku miejskim? Wielkie plany modernizacyjne

Oprócz Strefy Wyścigów Na ¼ Mili, podczas jubileuszowej edycji Moto-Pikniku No Limit Olsztyn odbędzie się również finał Eliminacji Otwartego Pucharu Polski. Nie zabraknie także pokazu ekstremalnej jazdy na motocyklach. Największa w regionie impreza motoryzacyjna, podobnie jak w latach ubiegłych, zostanie dodatkowo podzielona na strefy tematyczne. Dla wszystkich, którzy kochają bezdroża, zostaną przygotowane trasy off-roadowe. Samochody zmierzą się na trzech ekstremalnych torach: przeprawowym, turystycznym oraz cross country. W Strefie Kurzu pościgać się będą mogli również miłośnicy motocrossu oraz posiadacze quadów. Zawody połączone będą z prezentacją marek terenowych i przeznaczonych do nich części. Kolejna ze stref – klubowa – będzie ucztą nie tylko dla oczu.

reklama

[quote_box_center]- Staramy się, by każdą strefę reprezentowała osoba znana w danej dziedzinie, do tej zaprosiliśmy Jerzego Dziewulskiego z klubem samochodów ekskluzywnych. To nie tylko niepowtarzalna okazja, by wstąpić do klubu. To także kopalnia wiedzy o samochodach dla miłośników marki i poligon do doskonalenia umiejętności dla fotografów motoryzacji. W 2013 roku miała miejsce prezentacja ponad 200 pięknych samochodów. W tym roku ta Strefa Klubowa zapowiada się co najmniej tak samo obiecująco – zapowiada Leszek Malgrem ze stowarzyszenia Biker.[/quote_box_center]

Znana sieć sklepów debiutuje na Mazurach

Kolejnym obszarem motoryzacyjnych atrakcji będzie Strefa Warsztatu, czyli kopalnia technicznej wiedzy spod samochodowej maski. Na publiczność czeka pokaz umiejętności mechaników, konkursy i pokazy z udziałem fachowców, producentów części oraz speców od tuningu. To także możliwość wykonania profesjonalnego przeglądu własnego auta. Dla wszystkich zafascynowanych motoryzacją z rekonstrukcjami historycznymi w tle oraz mundurami i uzbrojeniem zostanie przygotowana Strefa Pojazdów Militarnych i Zabytkowych, dla najmłodszych widzów oraz ich opiekunów – Strefa Dzieci, Mamy i Bezpieczeństwa, z miasteczkiem ruchu drogowego, konkursami i zabawami.

Już wkrótce szczegóły dotyczące imprezy oraz gości specjalnych, którzy pojawią się podczas tegorocznego Moto – Pikniku No Limit Olsztyn.

reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
RADEMENES
15 czerwca 2014 13:08

Był db drag i wygrałem go:)

rafał
12 czerwca 2014 23:06

Czemu nie ma db.drag tylko ciągle te tandetne nudne katowanie asfsltu przez durne wyścigi

Polecane
Ogłoszenia
Znana sieć sklepów debiutuje na Mazurach
Budowa nowego centrum handlowego ruszyła. Inwestycja wymusi zmiany w organizacji ruchu