fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Sąd nad rasistami z Olsztyna

OlsztynSąd nad rasistami z Olsztyna

Najpierw zaczęli wyzywać, potem przeszli do rękoczynów. Czterech robotników będących pod wpływam alkoholu pobiło mężczyzn z Wielkiej Brytanii, Kanady i Republiki Południowej Afryki. Do tego rasistowskiego aktu barbarzyństwa doszło w czerwcu 2012 r. 

reklama

We wtorek, jak informuje Radio Olsztyn, rozpoczął się proces czterech mężczyzn, którzy niespełna 2 lata temu pobili obcokrajowców na skrzyżowaniu Piłsudskiego i 1-go Maja. Sąd Okręgowy w Olsztynie nie przychylił się do wniosku Leszka I. oraz Mateusza P. – dwóch oskarżonych, którzy zaproponowali dobrowolne poddanie się karze więzienia i wypłatę 200 zł pobitym obcokrajowcom. Jeden z poszkodowanych cudzoziemców oświadczył, że nie chcieli kłopotów, że to Polacy byli agresywni. Z ten rasistowski wybryk naszym rodakom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Kolejny pobity mężczyzna wylądował w rzece: nowe informacje w sprawie
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Kolejna osoba pobita i wrzucona do Łyny. Co się dzieje w Olsztynie?
Kolejny pobity mężczyzna wylądował w rzece: nowe informacje w sprawie
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji