25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Konkurs – wymyśl logo dla Centrum Rekreacyjno-Sportowego "Ukiel"

OlsztynKonkurs - wymyśl logo dla Centrum Rekreacyjno-Sportowego "Ukiel"

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie ogłasza konkurs na opracowanie identyfikacji wizualnej Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”.

reklama

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego (logo), który będzie wykorzystywany do identyfikacji wizualnej Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” w Olsztynie i umieszczany na szeroko rozumianych materiałach informacyjnych, promocyjnych, popularyzatorskich takich, jak m.in. plakaty, foldery, billboardy, postery, roll up’y, prezentacje, serwisy internetowe oraz na innych materiałach przygotowywanych, wydawanych bądź zlecanych przez organizatora konkursu.

Konkurs kierowany jest do osób fizycznych (pełnoletnich) bądź prawnych, w tym także grafików oraz plastyków z wyłączeniem pracowników Urzędu Miasta Olsztyna, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie i członków Komisji Konkursowej.

reklama

Projekty prac należy złożyć w sekretariacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 13a do dnia 23 maja do godz. 15 w formie elektronicznej w formacie pdf (na płycie CD lub DVD) oraz w wersji papierowej (format wydruku A3).

Szczegółowy regulamin w/w konkursu oraz formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem przeniesienia praw autorskich jest dostępny TUTAJ.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oz
15 maja 2014 09:53

Wizualizacje ok . Mam nadzieję , że efekt finalny będzie dobry

Jezus
22 kwietnia 2014 17:48

grafika na poziomie…

Polecane