fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Policja poszukuje nastolatków z Dywit

OlsztynPolicja poszukuje nastolatków z Dywit

Policjanci z Olsztyna poszukują 14-letniego Kamila Kluka i 13-letniej Julii Leszczyńskiej. Nieletni wyszli ze szkoły w Dywitach w piątek (12.09.) i od tego czasu nie dali żadnego znaku życia.

reklama

Nastolatkowie po zajęciach szkolnych mieli powrócić do domów rodzinnych. Od wczoraj z nieletnimi nie ma kontaktu.

Poszukiwana Julia Leszczyńska ma 13 lat, wzrost 165 cm, waga 50 kg, Jest szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion, czarne z fioletowym przebarwieniem, twarz pociągła, oczy szare.
W chwili zaginięcia 13-latka ubrana była w czarne sznurowane adidasy, ciemne jeansy, czarną koszulkę z wizerunkiem głowy wilka, czarną kurtkę. Dziewczyna ma także czarny plecak.

reklama

Poszukiwany Kamil Kluk ma 14 lat, wzrost 170 cm, waga 60 kg. Szczupłej budowy ciała, włosy krótkie.
W chwili zaginięcia 14-latek ubrany był w czarne buty, niebieskie jeansy, białą koszulkę z napisem oraz granatową bluzę polarową.

KM

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji