1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Półmaraton już w niedzielę. Do zobaczenia na starcie

OlsztynPółmaraton już w niedzielę. Do zobaczenia na starcie

Już w najbliższą niedzielę na starcie przy ul. Głowackiego staną setki biegaczy. Na III Półmaraton Jakubowy zgłosiło 982 osób. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 730 osób.

reklama

osir logoStart tak jak w latach ubiegłych będzie umiejscowiony przy ul. Głowackiego. W związku z robotami drogowymi przy Uranii, w okolice startu przeniesione zostanie biuro półmaratonu. Meta Półmaratonu Jakubowego będzie ulokowana na olsztyńskiej starówce. Na uczestników będą czekać pakiety startowe, które przygotowała firma Craft. Wszyscy, którzy ukończą Półmaraton Jakubowy otrzymają również pamiątkowe medale. Przygotowano ich łącznie 750. Jeżeli liczba zarejestrowanych i potwierdzonych uczestników będzie większa, to oczywiście pula pamiątkowych odznaczeń zostanie zwiększona.

Pierwszy Półmaraton Jakubowy odbył się 16 września 2012 roku. Imprez była na tyle udana, że stała się eventem cyklicznym. Kolejne spotkanie biegaczy miało miejsce 15 września 2013 roku. Półmaraton Jakubowy wpisał się już w kalendarz polskich imprez biegowych. Jest to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również świetna forma spędzania wolnego czasu dla całych rodzin.

reklama

KM

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Biegam bo to podobno zdrowe.
15 września 2014 18:09

Kolejny Półmaraton Jakubowy za nami. I dobrze bo to fajna impreza a więc z niecierpliwością czekamy na czwartą edycję. Mam jednak prośbę do organizatorów biegu. Po pierwsze – zadbajcie o należytą ilość plastikowych kubków i wody. Na ostatnim punkcie odżywczym mieszczącym się przy jez. Długim osobiście otrzymałem 1,5 litrową butelkę wody do picia a koledzy i koleżanki biegnący za mną niestety niemieli tyle szczęścia. Nie dostali nic, co przy panującej w niedzielę temperaturze było sporym niedociągnięciem. Po drugie – zakończenie imprezy. Zorganizujcie Państwo mniej ale bardziej cennych nagród. Zamieńcie te setki piłek, karimat i bidonów na kilka zegarków, kuponów do… Czytaj więcej »

Popularne