fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nabór dzieci do Akademii Młodych Orłów

OlsztynNabór dzieci do Akademii Młodych Orłów

Nabór dzieci do Akademii Młodych Orłów w Olsztynie, projektu Polskiego Związku Piłki Nożnej, mającego na celu prowadzenie zajęć w zakresie piłki nożnej w okresie od września 2014 r. do 30 czerwca 2020 r. w kategoriach Skrzat, Żak oraz Orlik, zostanie przeprowadzony 20 i 21 września 2014 r. w ramach Dni Talentu na Orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego przy ul. Jagiellończyka 32. W tych dniach wszyscy chętni zostaną poddani testom sprawnościowym, których wyniki zdecydują o przyjęciu młodych piłkarzy i piłkarek do Akademii.

reklama

Harmonogram Dni Talentu – 20 i 21 września 2014 r.:
– od 09:30 Rejestracja dzieci w kategorii Skrzat (6-7 lat)
– 10:00 – 12:00 Testy sprawnościowe dla Skrzatów
– od 11:30 Rejestracja dzieci w kategorii Żak (8-9 lat)
– 12:00 – 14:00 Testy sprawnościowe dla Żaków
– od 13:30 Rejestracja dzieci w kategorii Orlik (10-11 lat)
– 14:00 – 16:00 Testy sprawnościowe dla Orlików

Wygraj z Lotto siłownię w Dobrym Mieście

Aby wziąć udział w Dniach Talentu dziecko musi zjawić się na rejestracji w swojej kategorii wiekowej wraz z rodzicem i oryginałem wypełnionego formularza rejestracyjnego. Formularz należy wypełnić, zeskanować i przesłać mailem na adres amo.olsztyn@wmzpn.pl najpóźniej do czwartku 18 września 2014 r. W treści maila prosimy podać, czy dziecko będzie uczestniczyło w testach sprawnościowych w sobotę 20 września 2014 r., czy w niedzielę 21 września 2014 r.

reklama

Testy sprawnościowe będą polegały na wykonaniu przez każde dziecko 4 zadań piłkarskich (zwroty z piłką, bieg bez piłki, drybling, żonglerka nogą) oraz udziale w krótkiej grze kontrolnej. Dzieci będą oceniane przez trenerów i na podstawie tej oceny najlepsze z nich zostaną przyjęte do Akademii. Limit przyjętych dzieci w kategorii Skrzat wynosi 32 osoby, w kategorii Żak 36 osób i w kategorii Orlik 36 osób. Pierwszeństwo będą miały dzieci mieszkające na terenie Olsztyna. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone publicznie na stronie wmzpn.pl w piątek 26 września 2014 r. o godz. 12:00. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 29 września 2014 r.

Olsztyński strażak mistrzem Polski

W Olsztynie Akademia Młodych Orłów będzie funkcjonowała w trakcie roku szkolnego od poniedziałku do piątku na Orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego przy ul. Jagiellończyka 32. W miesiącach zimowych zajęcia będą odbywały się na hali sportowej przy Gimnazjum nr 5 przy ul. Konopnickiej 11.

reklama

W Akademii mogą uczestniczyć zarówno dzieci zrzeszone w Klubach Sportowych, jak i dzieci niezrzeszone. Każda grupa będzie miała po dwa treningi w tygodniu i nie będzie rozgrywała meczów w weekendy.

Funkcjonowanie Akademii Młodych Orłów jest finansowane przez Polski Związek Piłki Nożnej i Miasto Olsztyn. Dla dzieci udział w Akademii jest zupełnie bezpłatny.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

red

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?
Bukowiecki triumfuje i zdobywa złoty medal