29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Głosuj na bajkową twarz regionu

OlsztynGłosuj na bajkową twarz regionu

W sobotę (30 września) na rynku Starego Miasta w Olsztynie odbyła się warmińsko-mazurska edycja kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej „Bajkowy urlop w Polsce”.

reklama

W ramach projektu w każdym z szesnastu województw w bajkowe role wcielają się samorządowcy z poszczególnych regionów, jak również mieszkańcy.

Wydarzenie „Bajkowy urlop w Polsce” jest podsumowaniem projektu “Promujmy Polskę Razem”, którego celem jest promocja kraju na rynkach zagranicznych, a także pokazanie polskich walorów turystycznych oraz zaproszenie turystów do odwiedzenia kraju.

reklama

Każdy, kto odwiedził Stare Miasto, miał możliwość wystąpienia na scenie z aktorem Szymonem Bobrowskim, znanym ze sceny teatralnej i telewizji. Jednak największą nagrodą był udział konkursie „Zostań twarzą regionu”. Zadaniem uczestników było odegranie scenki w bajkowej aranżacji z wykorzystaniem walorów turystycznych regionu. Laureaci wezmą udział w prawdziwej kampanii reklamowej, a ich twarze zawisną na 250 billboardach w całym kraju. Prócz tego zwycięzcy mogą liczyć na nagrodę w wysokości dwóch tysięcy złotych.

Spośród nominowanych twarzy jury wybierze jedną, która będzie reklamowała nasz region, ale decyduje liczba głosów oddanych w plebiscycie internetowym. Głosowanie trwa do 10 września włącznie.

Wspieraj swoich faworytów na stronie: twarzregionu.pl/warminsko-mazurskie/ lub na profilu Polskiej Organizacji Turystycznej . 

reklama

Edyta Głogowska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane