reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Pieszo przez Islandię by… pomóc

OlsztynPieszo przez Islandię by… pomóc

Ponad tysiąc kilometrów, taki dystans pokonali pieszo, Artur Fornalski oraz Wiesław Koc by pomóc Franciszkowi Choteckiemu, podopiecznemu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. „Islandia dla Frana” jest to piesza wyprawa przez Islandię, mająca na celu zbiórkę charytatywną funduszy, na pomoc Franciszkowi Choteckiemu, cierpiącemu na encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną oraz lekooporną padaczkę objawową. Franciszek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć […]

Ponad tysiąc kilometrów, taki dystans pokonali pieszo, Artur Fornalski oraz Wiesław Koc by pomóc Franciszkowi Choteckiemu, podopiecznemu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

reklama

„Islandia dla Frana” jest to piesza wyprawa przez Islandię, mająca na celu zbiórkę charytatywną funduszy, na pomoc Franciszkowi Choteckiemu, cierpiącemu na encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną oraz lekooporną padaczkę objawową. Franciszek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” założonej w 1998r., którą patronatem honorowym objął prof. Zbigniew Religa. Obecnie z pomocy Programu „Zdążyć z Pomocą”, korzysta ponad 24 tysiące chorych dzieci.

Od 24 czerwca 2014r. przez niecałe dwa miesiące, Artur Fornalski oraz Wiesław Koc, wyposażeni we własny sprzęt oraz żywność, pokonywali pieszo Islandię, aby po drodze zebrać fundusze na pomoc chłopcu. Przebieg całej wyprawy można prześledzić pod adresem facebookowym: https://www.facebook.com/IslandiaDlaFrania. Na odwiedzających czeka tam swoista fotorelacja z podróży.

reklama

Rozliczenie zebranych w ramach akcji „Islandia dla Frania” środków, potrwa do września. Dopiero wtedy rodzice zadecydują o tym, jaka forma rehabilitacji, będzie najlepszą dla Franciszka.

DD

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Darmowe badania prenatalne z NFZ w Szpitalu Miejskim w Olsztynie

Nowoczesna diagnostyka prenatalna w Olsztynie: co oferuje poradnia Szpitala Miejskiego?

Zestawy hyroforowe – przeczytaj, zanim kupisz!

Ile kosztuje kompletny zestaw hydroforowy w ogrodach lub domach jednorodzinnych?

Zatankuj i zapłać mniej za wielkanocne zakupy. Nowa promocja Intermarché Olsztyn

Tankujesz przed Wielkanocą? W Intermarché Olsztyn dostajesz dzięki temu zniżkę na zakupy.

Wielkanocna oferta premium Delikatesów Na Zdrowie w Olsztynie robi wrażenie

Czy warto zamienić klasyczne wyroby na wersje premium podczas Wielkanocy?

Jak zadbać o dobrą jakość snu nastolatka?

Dlaczego sen jest kluczowy w wieku nastoletnim?

Szpital Miejski w Olsztynie inwestuje w nowoczesne technologie. Realizuje projekt cyfrowej transformacji

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie realizuje duży projekt modernizacyjny, którego celem jest unowocześnienie systemów informatycznych oraz poprawa jakości obsługi pacjentów.

Znany influencer motoryzacyjny przyjeżdża w piątek do Olsztyna

Będzie gościem specjalnym podczas otwarcia nowego punktu szkoły nauki jazdy Hirpol na Jarotach.

Praca hybrydowa na Warmii i Mazurach – jak efektywnie zarządzać zespołem rozproszonym?

Analizujemy, jak pracodawcy na Warmii i Mazurach mogą skutecznie połączyć pracę zdalną z kilkoma dniami obecności w biurze.

Cały Olsztyn zamawia właśnie tutaj. Ta restauracja znów wygrywa w ogólnopolskim plebiscycie Pyszne Awards

Klienci nie mieli wątpliwości. Druga wygrana z rzędu dla popularnej restauracji z Olsztyna.
reklama
reklama