23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Najlepsi z najlepszych z Warmii i Mazur

GalerieNajlepsi z najlepszych z Warmii i Mazur

Sukcesy naszych sportowców, firm czy produktów – to ogromna promocja dla całego województwa. W Teatrze im. Stefana Jaracza wręczono wyróżnienia “Laur Najlepszym z Najlepszych”.

reklama

Najlepsi z najlepszych z Warmii i Mazur polityka Galerie, Wiadomości

W piątek w Teatrze im. Stefana Jaracza odbyła się gala “Laur Najlepszym z Najlepszych”, podczas której wyróżniono sportowców, ludzi kultury, firmy i przedsiębiorców, których sukcesy przyczyniły się do promocji Warmii i Mazur w Polsce i na świecie.

reklama

Laureaci w kategorii „Sport”:

1. Denis Ambroziak

2. Karol Zalewski

reklama

3. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martom-Traveland Spółka z o. o.

 Laureaci w kategorii „Kultura, sztuka, muzyka”:

1. Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

2. Iwona Szymańska-Pavlović

3. Fundacja „Borussia”

Laureaci w kategorii „Nauka, edukacja”:

1. Magdalena Anczykowska

2. Drużyna Afterface w składzie: Albert Kempa, Mariusz Surdykowski, Filip Kaliński, Krzysztof Dyndul, Urszula Wiszowaty

3. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie

Laureaci w kategorii „Ochrona zdrowia ”:

1. Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie

2. prof. Jerzy Gielecki wraz z zespołem w składzie: Michał Chlebiej, Anna Żurada, Andrzej Rutkowski z Katedry Anatomii, Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

3. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie

Laureaci w kategorii „Działalność społeczna”:

1. Jolanta Dakowska

2. Kamil Kardymowicz

3. Stowarzyszenie Elbląg-Europa

Laureaci w kategorii „Rolnictwo, żywność regionalna”:

1. Browar Kormoran Sp. z o.o.

2. Michał Szadkowski, Gospodarstwo Rolne Szarek

3. Kazimierz Tokarski

Laureaci w kategorii „Turystyka”:

1. Hotel „Krasicki”

2. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie Sp. z o.o. – Restauracja Romantyczna

3. Wydawnictwo QMiKA, Wojciech Kujawski

Laureaci w kategorii „Rozwój społeczno-gospodarczy regionu”:

1. Dwie Partnerskie Lokalne Grupy Działania: „Warmiński Zakątek” i „Brama Mazurskiej Krainy”

2. Urząd Miejski w Olsztynku i Młodzieżowa Rada Miejska w Olsztynku

3. Tracewicz Aleksander, Optyka-Optometria-Okulistyka

Specjalne wyróżnienia otrzymały również osoby i firmy, które były wielokrotnie wyróżniane nagrodami marszałka województwa.

Platynowy Laur Najlepszym z Najlepszych otrzymał:

-Andrzej Dowgiałło,

Diamentowe Laury Najlepszym z Najlepszych otrzymali:

– Gospodarstwo Pasieczn

e „Bartnik Mazurski”

– Gospodarstwo Pasieczne „Mostkowo”

– Pracownia Cukiernicza magd

alena Kroczek,

– Masarnia Warmińska Masłowski,

– Mazurskie Miody ZPH „karolina” Bogdan Piasecki,

– Ranczo Frontiera Gospodarstwo Ekologiczne.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia