2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Aslambek S. aresztowany na trzy miesiące

OlsztynAslambek S. aresztowany na trzy miesiące

Dwóch z czterech podejrzanych o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej zostało na wniosek prokuratury aresztowanych na trzy miesiące. Wśród nich jest zawodnik MMA Aslambek S. Decyzja dotycząca pozostałych ma zapaść dzisiaj. 

reklama

W czwartek wieczorem sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował trzymiesięczny areszt wobec Aslambeka S. i Aslana A, którzy zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

– Wczoraj zostały przedłożone wnioski dotyczące wszystkich czterech osób. Sąd zadecydował o aresztowaniu Aslana A. i Aslambeka S., a wobec dwóch kolejnych decyzja zostanie podjęta dzisiaj – mówi rzecznik prokuratury Zbigniew Czerwiński.

reklama

Przypomnijmy, że wczoraj zatrzymano w sprawie wymuszeń Aslambeka S., Aslana A., Michała Sz. i Piotra P. W akcji uczestniczyli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, którzy działali na wniosek olsztyńskiej prokuratury. Do wymuszeń, gróźb karalnych i pobić miało dochodzić na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Aslambek S. jest zawodnikiem MMA pochodzenia czeczeńskiego. Jego walki można było zobaczyć m. in. podczas gal KSW.

Aktualizacja

reklama

Sąd przychylił się również do wniosku prokuratury, Piotr P. i Michał Sz. spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie. Całej czwórce grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

O sprawie Kurier Olsztyński pisał wczoraj.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

13 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Krzysztof Grajewski
28 sierpnia 2014 22:20

to Andrzeja g. tez zamknijcie co tam

bob
27 sierpnia 2014 20:07

to że to robił mimo doskonałych zarobków z mordobicia oznacza tylko jedno to jihad przeciwko chrześcijanom tu mieszkającym

Polecane
Ogłoszenia