1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Aslambek S. aresztowany na trzy miesiące

OlsztynAslambek S. aresztowany na trzy miesiące

Dwóch z czterech podejrzanych o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej zostało na wniosek prokuratury aresztowanych na trzy miesiące. Wśród nich jest zawodnik MMA Aslambek S. Decyzja dotycząca pozostałych ma zapaść dzisiaj. 

reklama

W czwartek wieczorem sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował trzymiesięczny areszt wobec Aslambeka S. i Aslana A, którzy zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

– Wczoraj zostały przedłożone wnioski dotyczące wszystkich czterech osób. Sąd zadecydował o aresztowaniu Aslana A. i Aslambeka S., a wobec dwóch kolejnych decyzja zostanie podjęta dzisiaj – mówi rzecznik prokuratury Zbigniew Czerwiński.

reklama

Przypomnijmy, że wczoraj zatrzymano w sprawie wymuszeń Aslambeka S., Aslana A., Michała Sz. i Piotra P. W akcji uczestniczyli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, którzy działali na wniosek olsztyńskiej prokuratury. Do wymuszeń, gróźb karalnych i pobić miało dochodzić na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Rekreacyjnie na przełomie roku

Aslambek S. jest zawodnikiem MMA pochodzenia czeczeńskiego. Jego walki można było zobaczyć m. in. podczas gal KSW.

reklama

Aktualizacja

Sąd przychylił się również do wniosku prokuratury, Piotr P. i Michał Sz. spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie. Całej czwórce grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

O sprawie Kurier Olsztyński pisał wczoraj.

KM

reklama
reklama
reklama
reklama

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Krzysztof Grajewski
28 sierpnia 2014 22:20

to Andrzeja g. tez zamknijcie co tam

bob
27 sierpnia 2014 20:07

to że to robił mimo doskonałych zarobków z mordobicia oznacza tylko jedno to jihad przeciwko chrześcijanom tu mieszkającym

Popularne
Podsumowanie Grand Prix Warmii i Mazur w Szachach Szybkich 2022