26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Można wynajmować lokale w nowych budynkach nad jeziorem Ukiel

OlsztynMożna wynajmować lokale w nowych budynkach nad jeziorem Ukiel

Jeszcze nie pojawiły się wszystkie obiekty nad jeziorem Ukiel, a już można wynajmować w nich pomieszczenia.

reklama

Przetarg nieograniczony ogłosił właśnie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

– Szukamy najemców kawiarni i restauracji – mówi Wiesław Nazarczuk, kierownik działu techniczno-organizacyjnego OSiR. – Chcemy aby najemcy mogli wejść do budynków od 1 lipca, a działalność rozpoczęli od 9 sierpnia. Umowa zostanie podpisana na dziesięć lat. Chcemy, aby były to obiekty całoroczne.

reklama

Lokale pod wynajem będą znajdować się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym “Ukiel” w Olsztynie przy ul. Jeziornej. Jednym z nich będzie restauracja o powierzchni 232 m kw. a drugim kawiarnia o powierzchni 181 m kw.

Warto dodać, że miasto uzupełnia sprzęt, który będzie dostępny w CRS “Ukiel”. To m.in. żaglówki typu Omega, 40 kajaków i 20 stojaków na ten sprzęt oraz 20 rowerów wodnych, dziesięć łodzi wiosłowych, dziesięć bojerów, pięć skuterów wodnych, 80 rowerów typu cross, dziesięć stojaków na rowery, 40 kompletów łyżworolek, dziesięć desek z żaglem, pięć kompletów do kitesurfingu, narty biegowe,  suszarki do butów narciarskich (to na zimę), całkowite wyposażenie siłowni, jedno wyposażenie do boiska squash oraz urządzenie sportowo-rekreacyjne wodnego placu zabaw (trampoliny, zjeżdżalnie, katapulty, równoważnie, huśtawki).

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane