11 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Policjanci CBŚ odnaleźli szczątki mężczyzny zamordowanego 15 lat temu przez gangsterów

OlsztynPolicjanci CBŚ odnaleźli szczątki mężczyzny zamordowanego 15 lat temu przez gangsterów

Policjanci Centralnego Biura Śledczego KGP odnaleźli szczątki mężczyzny, który został zamordowany 15 lat temu. Jak ustalono, mężczyzna był ofiarą porachunków gangsterskich i członkiem grupy przestępczej działającej na terenie Podlasia oraz Warmii i Mazur pod koniec lat 90-tych. Funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę, która usłyszała już zarzut zabójstwa i została tymczasowo aresztowana.

reklama

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn – Południe, odnaleźli w lesie należącym do gminy Stawiguda szczątki ludzkie. Z informacji zgromadzonych przez śledczych wynika, że należą one do mężczyzny, który zaginął 15 lat temu. Był on członkiem zorganizowanej grupy przestępczej działającej pod koniec lat 90-tych na terenie dwóch województw: podlaskiego i
warmińsko-mazurskiego. Wszystko wskazuje na to, że został on uprowadzony, zamordowany, a jego zwłoki zakopano.

Policjanci CBŚ ustalili tożsamość zamordowanego i wytypowali sprawcę przestępstwa. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany. Śledztwo trwa. W jego toku policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

reklama

rak

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia