27 C
Olsztyn
piątek, 9 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dźgnął nożem w brzuch z miłości?!

WiadomościDźgnął nożem w brzuch z miłości?!

Zastał swoją wybrankę z innym mężczyzną, wdał się w kłótnię z nim i dostał cios nożem. Napastnik uszkodził mu żołądek i wątrobę. Do zdarzenia doszło w weekend późnym wieczorem w gminie Barczewo.

reklama

Oprawcą okazał się sam właściciel domu, Jerzy D. (74 l.), od którego para wynajmowała pokój. Przyczyną całego zajścia była konkubina 33-letniego mężczyzny. Jej partner, gdy zobaczył ją w niejednoznacznej sytuacji z właścicielem stancji, wszczął awanturę, która szybko przerodziła się w szarpaninę. W jej trakcie Jerzy D. chwycił za nóż i dźgnął w brzuch młodszego od siebie mężczyznę.

Pokrzywdzonego przewieziono do szpila w Olsztynie, gdzie poddano go operacji. Lekarz stwierdził uszkodzenie żołądka oraz wątroby,   obrażenia realnie zagrażające  życiu 33-latka.

reklama

Właściciel domu w momencie zatrzymania miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu, a kobieta – pond 1 promil. Jerzy D. został aresztowany na 3 miesiące. Kodeks krany za przestępstwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Interwencja na Dworcu PKS w Olsztynie. 24-latek wyprowadzony w kajdankach z autobusu
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Pościg za terrorystami i wybuch autobusu w okolicach Ostródy — WIDEO
Policjanci z nowego wydziału schwytali poszukiwanego 3 listami gończymi