fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 26 listopada, 2022
reklama

Jak żyć zdrowo? [FOTO]

GalerieJak żyć zdrowo?

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Z okazji Światowego Dnia Otyłości w Olsztynie odbył się test wiedzy o zdrowym stylu życia, w którym sprawdzimy nie tylko wiedzę, ale także stan zdrowia uczestników konkursu. Organizatorami imprezy jest Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Olsztyna oraz oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego.

„Olsztyński Test Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia” to połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką. Dbałość o wygląd zewnętrzny, opóźnienie oznak starzenia, utrzymywanie sprawności fizycznej oraz odpowiedni sposób odżywiania z tego składał się  olsztyński test. Przedstawiciele wybranych grup społecznych spotkali się, by zmierzyć się z tematem szeroko pojętego zdrowia, w tym diety i prawidłowego funkcjonowania organizmów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Do udziału w planowanym przedsięwzięciu zaproszeni zostali przedstawiciele olsztyńskich: sportowców, dziennikarzy, polityków, biznesmenów, studentów, lekarzy, policjantów, artystów, aktorów, urzędników, uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Każda grupa tworzy trzy osobowy zespół.

Młoda policjantka usłyszała przerażającą diagnozę

Jak żyć zdrowo? [FOTO] Piotr Grzymowicz Galerie, Olsztyn, Wiadomości

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze