fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Janusz Korwin-Mikke przyciągnął tłumy Olsztynian [GALERIA]

GalerieJanusz Korwin-Mikke przyciągnął tłumy Olsztynian

Z jego poglądami można się nie zgadzać, ale spotkania z liderem Kongresu Nowej Prawicy zawsze przyciągają rzesze zwolenników. 
Wykład lidera Kongresu Nowej Prawicy przyciągnął do Auli Kongresowej w Centrum Konferencyjnym UWM tłumy mieszkańców Olsztyna. Część osób musiała stać na korytarzu, bo zabrakło miejsc w środku. Janusz Korwin-Mikke nie zawiódł swoich zwolenników i jego prelekcja prelekcja “Polska może być potęgą” nie należała do poprawnych politycznie, ale z tego polityk jest znany.
Janusz Korwin-Mikke przyciągnął tłumy Olsztynian [GALERIA] wybory Galerie, Olsztyn, Wiadomości

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji