15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Trzy tysiące złotych za pomoc w ujęciu rabusiów [WIDEO]

OstródaTrzy tysiące złotych za pomoc w ujęciu rabusiów

Policjanci z Ostródy poszukują sprawców dwóch napadów na stacje benzynowe. Za pomoc w ujęciu przestępców komendant policji wyznaczył nagrodę pieniężną. 

reklama

Do napadów doszło na dwóch mniejsze stacjach położonych na uboczu. Bezpośrednio po rozbojach policjanci pracowali dwutorowo. Patrole przeszukiwały teren, aby zatrzymać sprawców. Natomiast ekipa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny, zabezpieczyła na miejscu ślady, nagrania monitoringu, użyto również psa tropiącego. Do tej pory przesłuchano kilkunastu świadków. Nagrania z monitoringu zostały pokazane sołtysom i pedagogom. Dotychczasowe typowania doprowadziły do zatrzymania kilku osób, jednak czynności procesowe wykluczyły ich udział w zdarzeniach.Dlatego funkcjonariusze apelują, jeśli ktokolwiek po obejrzeniu nagrania z monitoringu, czy posiadając jakąkolwiek informację w tej sprawie może przekazać istotne fakty, lub przyczynić się do wskazania podejrzanych proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 606 759 372 albo 89-642 72 00 lub numerami alarmowymi 997, 112.

Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie wyznaczył nagrodę w wysokości 3 tys. złotych dla osoby, która przekaże informacje mogące przyczynić się do zatrzymania sprawców.

reklama

)

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane