fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Olsztyn za pół ceny – akcja na majówkę

reklama

Lokalna Organizacja Turystyczna z Olsztyna organizuje akcję na majówkę, która ma przyciągnąć turystów, a mieszkańców zachęcić do korzystania z oferty miejskich przedsiębiorstw, firmy, hoteli, restauracji. W dniach 30.04-4.05 w wybranych miejscach będzie można korzystać z niektórych usług za 50 proc.

– Akcja ma na celu pokazanie, że lokalni przedsiębiorcy i biznesmeni potrafią zjednoczyć siły i pokazać, że Olsztyn ma potencjał – mówi Kinga Perużyńska, koordynatorka akcji z LOT. – Dzięki temu chętni będą mogli skorzystać z ofert firm za pół ceny.

Organizatorzy akcji liczą, że chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu będzie wielu. Na tę chwilę to już ponad 20 organizacji – hoteli, restauracji, herbaciarnia, aeroklub warmińsko-mazurski, park linowy, korporacja taksówkarska. Zgłaszać swoją chęć do włączenia się do przedsięwzięcia można do 31 marca. Organizatorzy planują wydanie mapki z punktami oferującymi 50 proc. zniżkę, ulotki a wszystko to w trzech językach: polskim, rosyjskim, angielskim.

Czytaj też:  Dwóch kierowców szarpało się na DK 16, jeden z nich zginął pchnięty na maskę przejeżdżającego obok auta
reklama

– Prowadzimy już kampanię informacyjną w obwodzie kaliningradzkim – mówi Kinga Perużyńska. – Zależy nam, aby w tych dniach przyjechali także turyści z Rosji. Dobrze by było, gdyby włączyły się w akcje także instytucje miejskie, bo podniosłoby to prestiż akcji, a i one by na tym skorzystały.

Wkrótce zostanie uruchomiona strona internetowa, na której znajdzie się lista firm biorących udział w akcji (www.lot.olsztyn.pl), chętni do wzięcia w niej udziału mogą pisać na adres: [email protected] lub dzwonić pod nr telefonu: 535 989 000

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama