7 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pijana 55-latka wybiła szybę w drzwiach autobusu

OlsztynPijana 55-latka wybiła szybę w drzwiach autobusu

Maria S. została doprowadzona do jednostki policji. Na miejscu okazało się, że kobieta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13. Autobus linii komunikacji miejskiej zatrzymał się na przystanku autobusowym na jednej z ulic Olsztyna. Kiedy kierowca otworzył drzwi, pasażerowie zaczęli wysiadać. Jedna z pasażerek zwlekała z opuszczeniem pojazdu. Kierowca autobusu przytrzymał drzwi, a następnie po wyjściu pasażerki zamknął je. Kiedy ruszył usłyszał huk bicia szyby. Kierowca wybiegł z autobusu i zobaczył idącą obok autobusu kobietę, wybitą w tylnych drzwiach pojazdu szybę i leżącą za autobusem reklamówkę z butelką w środku. Zorientowął się do kogo należała reklamówka, ale niestety kobieta oddaliła się już od autobusu. już nie było. Kierowca natychmiast poinformował o tym zdarzeniu policję i wspólnie z innymi świadkami opisał koebitę, która wybiła szybę.
Kilka minut później funkcjonariusze zauważyli kobietę odpowiadającą opisowi świadków. Zatrzymana kobieta została rozpoznana przez kierowcę.
Okazało się, że 55-latka po wyjściu z autobusu uderzyła swoją siatką z butelką w środku w szybę zamkniętych drzwi autobusu. Pokrzywdzony wartość swoich strat wstępnie wycenił na kwotę cztery tysiące złotych

"Brutalny" atak na toaletę Toi Toi. Sprawca mocno uderzał głową

Maria S. została doprowadzona do jednostki policji. Na miejscu okazało się, że kobieta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Olsztynianka noc spędziła w policyjnym areszcie, gdy wytrzeźwieje zostanie jej przedstawiony zarzut przestępstwa.
Znanej już olsztyńskim policjantom za wcześniejsze kradzieże i zniszczenia mienia 55-latce grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

KM

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
db
20 lipca 2014 19:51

ciężko się czyta wasze artykuły. zainwestujcie w jakiegoś korektora. Sporo błędów, nie poczuwam się by je wytykać.

Popularne
Ogłoszenia
"Brutalny" atak na toaletę Toi Toi. Sprawca mocno uderzał głową
"Brutalny" atak na toaletę Toi Toi. Sprawca mocno uderzał głową