-3 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wróżka prawdę Ci powie?!

WiadomościWróżka prawdę Ci powie?!

Będzie blondynem, czy brunetem, będę miała dwoje czy pięcioro dzieci, będę biedny czy bogaty, ile jeszcze pożyję? Olsztyńskie wróżki i wróżbici z chęcią odpowiedzą Ci na te nurtujące pytania, za drobną opłatą oczywiście. No ale ile warta jest taka wiedza i czy to nie grzech?

reklama

Z kart, fusów, kuli, ręki. Możliwości jest wiele. Wszystko zależy od trudności pytania, uzdolnień wróżki i zasobności naszego portfela. Ceny za usługę wahają się od przysłowiowego „co łaska” do kilkuset złotych za wizytę. Ale jak to w biznesie bywa, konkurencja nie śpi, więc wróżki udzielają rabatów i kuszą promocjami. Jak czytamy na jednym z forów, wróżka Amanda daje: „10% zniżki dla stałych klientów”; z kolei porada on-line u wróżki Sary jest tańsza o 25% niż na miejscu. Choć według jednej z naszych czytelniczek Asi porada on-line, to nie to samo co spotkanie twarzą w twarz.  – Najważniejszy jest klimat, dlatego wybieram wizyty w domu, a nie przez Internet. Może i droższe, ale jakie magiczne – mówi.

Jednak jak to jest z tymi wróżbami: spełniają się czy nie? – Mi się wszystko sprawdziło! – przekonuje Jola, pracownica jednej z olsztyńskich restauracji. – Byłam w szoku, ale wszystko co mi wywróżyła ta pani się spełniło.

reklama

Pan Marek do dziś żałuje „tych 50 zł”. – Dałem się namówić jakiejś babie – mówi mężczyzna – wywróżyła mi z ręki, że będę miał piękną żonę i gromadkę pociech, a tu ani baby, ani dzieci.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia