17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Toyota czołowo uderzyła w autobus

Strona główna Wiadomości Na sygnale Toyota czołowo uderzyła w autobus
reklama

Na trasie Iława-Ostróda toyota prowadzona przez 58-latka czołowo uderzyła w autobus. Mieszkaniec Ostródy poniósł śmierć na miejscu, a 2 pasażerów autobusu trafiło do szpitala.

W sobotę oficer dyżurny iławskiej policji  otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 16 w okolicach miejscowości Stanowo. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce gdzie zastali rozbity samochód osobowy oraz autobus.

reklama

wypadek Stanowo3

Policjanci wyciągnęli z samochodu rannego mężczyznę. 58-letni mieszkaniec Ostródy pomimo podjętej reanimacji zmarł. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem osobowym toyota z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z autobusem. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący samochodem osobowym zmarł.

wypadek Stanowo1

Natomiast z 30 podróżujących autobusem rejsowym, 2 osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala. Na miejscu tego tragicznego w skutkach wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki, który zabezpieczył ślady oraz wykonał dokumentację fotograficzną. Pozwoli to na dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma