fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Weź udział w grze miejskiej

OlsztynWeź udział w grze miejskiej

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

eKulturalni i MOK Olsztyn zapraszają do udziału w mobilnej grze miejskiej. Start dzisiaj w południe (11.07.) na Targu Rybnym.

Pierwszy etap gry polega na odwiedzaniu wskazanych miejsc i udzieleniu odpowiedzi na związane z nimi pytania. Za dotarcie do celu i poprawnie udzielone odpowiedzi uczestnicy otrzymają punkty. Drugi etap to napisanie artykułu na podstawie zebranych informacji. Gracze będą je poznawać w trakcie zabawy.
By zagrać konieczne jest pobranie aplikacji ze strony Google Play. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz GPS. Przy rozpoczęciu gry każdy uczestnik podaje swój adres e-mail. Pod tym samym mailem musi założyć również konto na portalu eKulturalni.pl, by tam zamieścić swój artykuł.
W trakcie gry połączenie z Internetem nie jest konieczne. Dostęp do sieci jest jednak niezbędny, by pobrać aplikację, przesłać wyniki gry i artykuł. Jak informują organizatorzy (Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu, portal eKulturalni.pl i Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie): Na graniu się nie skończy. Po południu w centrum miast będzie można spotkać graczy w niecodziennych sytuacjach, które będą promować wydarzenie kulturalne w danym mieście.
Gra będzie przeprowadzona w Giżycku (10.07), Olsztynie (11.07) i Ełku (12.07).

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła na Mazury. Cena jej kurtki oszałamia

DD

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze