0
2.1 C
Olsztyn
czwartek, 18 grudnia, 2025
reklama
zamów reklamę

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Gwiazdy Olsztyńskich Nocy Bluesowych zagrały w olsztyńskim Amfiteatrze

Galerie stare z KOGwiazdy Olsztyńskich Nocy Bluesowych zagrały w olsztyńskim Amfiteatrze

Pierwszy koncert Sceny Głównej tegorocznych XXIII Olsztyńskich Nocy Bluesowych już za nami. Zainteresowanie nimi z biegiem lat nie słabnie, wręcz przeciwnie – fanów jest coraz więcej i tłumnie przybywają na występy.

reklama

Pierwszy koncert Sceny Głównej tegorocznych XXIII Olsztyńskich Nocy Bluesowych już za nami. Zainteresowanie nimi z biegiem lat nie słabnie, wręcz przeciwnie – fanów jest coraz więcej i tłumnie przybywają na występy. - Gwiazdy Olsztyńskich Nocy Bluesowych zagrały w olsztyńskim Amfiteatrze

Publiczność dopisała również 4 lipca w Amfiteatrze im. Czesława Niemena – tam odbył się, prowadzony przez Mariusza Owczarka, dziennikarza radiowej Trójki, pierwszy z dwóch głównych koncertów prezentujących największe gwiazdy imprezy. Entuzjaści bluesowego brzmienia aktywnie wspierali wokalistów, śpiewając z nimi nie tylko klasyczne ballady, ale również soulowe numery. Zgromadzonych widzów rozgrzali Niki Buzz oraz Dr Blues & Soul ReVision. Koncert był efektem współpracy obu znakomitych artystów, którym na scenie towarzyszyli muzycy z zespołu Soul ReVision, powstałego z inicjatywy Dr Bluesa. Ich popisy poprzedziły występ amerykańsko-brytyjskiego duetu, Muda Morganfielda, gwiazdy chicagowskiego bluesa i syna legendarnego Muddy’ego Watersa, oraz Iana Siegala, jednego z najwybitniejszych muzyków bluesowych na Wyspach.  Wieczór zamknęła Diunna Greenleaf, teksańska piosenkarka, która podbiła serca fanów gatunku na całym świecie, wraz z zespołem Blue Mercy.  Kolejny koncert Sceny Głównej Olsztyńskich Nocy Bluesowych odbędzie się już 5 lipca o godz. 20.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.

reklama

JC

Przeczytaj także

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Włącz powiadomienia e-mail
Wyślij maila o
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Rzut monetą, algorytm czy tarot? Jak naprawdę podejmujemy decyzje w 2025 roku

Algorytmy, losowość i proste odpowiedzi „tak” lub „nie”. Psychologia decyzji w 2025 roku i powód, dla którego szukamy prostoty w świecie nadmiaru.

Maryla Rodowicz wystąpi w maju na Plaży Kortowskiej!

Królowa polskiej estrady zaśpiewa podczas Kortowiady 2026.

Kursy maturalne z biologii i chemii w Olsztynie

Dlaczego warto korzystać z kursów maturalnych?

Jak wspierać organizm przy intensywnym treningu?

Odpowiednio dobrane preparaty mogą stanowić praktyczne wsparcie codziennego stylu życia.

Bransoletki męskie – jak je nosić i z czym łączyć?

Coraz więcej panów sięga po dodatki, które podkreślają ich styl i charakter.

7 pomysłów na prezent pod choinkę dla niej

Kup coś, co wywoła uśmiech i zainspiruje.

Migracja do Shopify krok po kroku – o czym powinieneś wiedzieć?

Ważne jest zachowanie odpowiedniej kolejności działań.

Czy używany iPhone 15 Pro to rozsądny wybór dla wymagających użytkowników?

Zakup smartfona z najwyższej półki nie zawsze musi oznaczać sięganie po fabrycznie nowy egzemplarz.

Jaki prezent na święta przygotować własnoręcznie?

Dlaczego warto postawić na upominki bożonarodzeniowe zrobione samodzielnie.
reklama
reklama