8 C
Olsztyn
piątek, 31 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńskie cheerleaderki mistrzyniami i wicemistrzyniami Europy

OlsztynOlsztyńskie cheerleaderki mistrzyniami i wicemistrzyniami Europy

Podczas trwających w Manchesterze Mistrzostw Europy olsztyńskie cheerleaderki z Cheerleaders Soltare zdobyły srebrny medal w kategorii pom dance senior a odrobinę starsze koleżanki w kategorii pom dance masters zdobyły złoty medal!

reklama

Wyprawa do Manchesteru olsztyńskich cheerleaderek z zespołu Soltare zakończy się sukcesem! Pierwszy zespół cheerleaderek, występujący w kategorii „senior” wywalczył wicemistrzostwo Europy! Olsztynianki zaprezentowały się w „wampirzej” kreacji.

soltare

reklama

– To olbrzymi sukces i bardzo się cieszymy, choć pozostaje niedosyt, bo mogłyśmy wygrać mistrzostwa – mówi Patrycja Wieczorek, olsztyńska cheerleaderka.

Polki ustąpiły miejsca gospodyniom, które zdobyły złoto. Za olsztyniankami uplasowały się Rosjanki. Jak tłumaczy Patrycja Wieczorek  wszystkie dwadzieścia ekip prezentowało wysoki poziom.

reklama

– O tym, że nie zdobyłyśmy złota zadecydowały punkty karne, które otrzymałyśmy za przekraczanie linii – mówi Wieczorek. – Stroje, choreografia oraz wykonanie zostały ocenione bardzo dobrze. Żałujemy też, że mogłyśmy zaprezentować się tylko raz, a nie tak jak np. na Mistrzostwach Polski dwukrotnie.

Prowokacja w Pieniężnie. Obywatele Polski składali kwiaty z ambasadorem Rosji

Pierwszy zespół seniorski Soltare zdobył wicemistrzostwo Europy. W Olsztyńskiej Szkole Cheerleaders Soltare działa również zespół Solstare, czyli panie występujące w kategorii wiekowej powyżej 30 lat. Starsze cheerleaderki w swojej kategorii zdobyły Mistrzostwo Europy!

rak

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tejot4
9 lipca 2014 10:01

A gdzie zdjęcie Mistrzyń Europy z kategorii masters? To foto seniorek

Popularne
Ogłoszenia
Prowokacja w Pieniężnie. Obywatele Polski składali kwiaty z ambasadorem Rosji
Prowokacja w Pieniężnie. Obywatele Polski składali kwiaty z ambasadorem Rosji