fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Olsztyn zawładnął Białymstokiem!

OlsztynOlsztyn zawładnął Białymstokiem!

Nie było łatwo, ale pokazali na co ich stać! Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Carnival Dance Attack w Białymstoku zajęli trzecie miejsce. O kim mowa?

reklama

Grupa „Dynastia Rytmu”: z olsztyńskiego Studia Tańca „Monstars” w zeszły weekend zawładnęła białostocką sceną taneczną. Chłopak i osiem dziewczyn pokazali jak należy ruszać się do muzyki. Opłaciły się te wielogodzinne treningi. Zająć trzecie miejsce spośród 80 ekip startujących w konkursie, to nie lada wyczyn.

Trenerką grupy jest Katarzyna Dembowska – trenerka i choreografka, zawodowa tancerka prowadząca Studio Tańca „Monstars”. Do składu „Dynastia Rytmu” należą: Anna Rżyska, Karolina Błędowska, Karolina Gardecka, Aleksandra Kubiak, Joanna Betlejewska, Aleksandra Karnicka, Natalia Szczygło, Natalia Nawra oraz Michał Pieczyński.

reklama

Carnival Dance Attack 2014 został organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. To największy projekt taneczny województwa podlaskiego, w którym udział wzięło około 800 tancerzy. Zwycięskie choreografie  będą reprezentować Polskę na mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata w sezonie 2014.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji