fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

"Muzyczne Inspiracje w Modzie" – nietypowy pokaz w Kamienicy Naujacka [GALERIA]

reklama

Karnawał to czas przebrań, ciekawych kreacji i zabawy przy muzyce. Podopieczni olsztyńskich ośrodków wychowawczych, świetlic i domów dziecka – przygotowali niezwykły pokaz mody.

W Kamienicy Naujacka odbył się dzisiaj pokaz mody. Było to nietypowe spotkanie, bo modelkami, modelami, projektantkami i projektantami byli podopieczni olsztyńskich placówek opiekuńczych. Spotkanie zorganizowała Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

– Ja mam nadzieję, że te emocje, które kłębią się w nauczycielach, opiekunach i pracownikach – będzie widać na scenie. Mam nadzieję, że taka forma pożegnania karnawału wejdzie na stałe w kalendarza naszego miasta – powiedziała dyrektor studium Jolanta Kłoczewska

Najlepsze stroje zostały ocenione przez jury, którego przewodnicząca była Iwona Pavlovic.

– Chcieliśmy zatrzymać dzieci w trakcie przygotowań i występu w świecie bajek. Nasze dzieci lubią historię Dzwoneczka, to właśnie ona była inspiracją. Praca nad strojami trwała 1,5 miesiąca, a próby nad układem trwały dwa tygodnie – mówi Joanna Mrugała z Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Wiecherta.

reklama

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu mody.

Czytaj też:  Stan wojenny na granicy polsko-białoruskiej? Nowe fakty

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama