16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Korzystaj z darmowych ibuków! Zgłoś się do biblioteki po PIN!

OlsztynKorzystaj z darmowych ibuków! Zgłoś się do biblioteki po PIN!

Już w zeszłym roku olsztynianie mogli korzystać bezpłatnie z kolekcji ibuków Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. W 2014 r. ofertę tę poszerzono aż o 670 nowych pozycji, ale żeby móc do nich zajrzeć, trzeba mieć kod dostępu. 

reklama
Elektroniczna baza książek działa na platformie www.libra.ibuk.pl.

Elektroniczna baza książek działa na platformie www.libra.ibuk.pl, i żeby korzystać z niej należy zgłosić się do Wypożyczalni Głównej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie (ul. Stare Miasto 33) i poprosić – po okazaniu karty bibliotecznej – o nowy PIN (kod dostępu). Kody z zeszłego roku są już nieaktywne. Ci, którzy jeszcze nie korzystali z ibuków muszą się najpierw zarejestrować na  wyżej wspomnianej platformie: www.libra.ibuk.pl.

W nowej poszerzonej ofercie znalazły się książki z takich dziedzin, jak: medycyna, psychologia, ekonomia, gospodarka światowa, gospodarka Polski, socjologia, historia i nauka prawa, prawo karne, prawo administracyjne, prawo finansowe, prawo pracy, historia, pedagogika, zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i bankowość, biologia, chemia, matematyka, nauki polityczne, książki do nauki języków obcych, repetytoria.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia