fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Pamiętaj odśnieżyć!

OlsztynPamiętaj odśnieżyć!

Obowiązkiem właściciela nieruchomości lub jej administratora jest usunięcie błota, śniegu i lodu z tej części posesji, która jest udostępniona do użytku publicznego. 

reklama
Jest to zgodne z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Olsztyn.

Błoto, śnieg, lód i inne zanieczyszczenia należy uprzątnąć, tak aby nie zagrażały życiu i zdrowiu innych ludzi korzystających z np. fragmentu chodnika przylegającego do danej nieruchomości. Jest to zgodne z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Olsztyn.

Oprócz sprzątania m.in. chodników czy schodów należy pamiętać o odśnieżaniu dachów. Właściciel nieruchomości lub jej zarządca nie mogą dopuścić do przeciążenia konstrukcji budynku czy zsunięcia się dużych zwałów śniegu. Obowiązek ten obejmuje również usuwanie sopli, brył czy nawisów śniegowych.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji