25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Co można znaleźć na aukcjach internetowych w Olsztynie?

WiadomościCo można znaleźć na aukcjach internetowych w Olsztynie?

Potrzebujesz niekoniecznie nowej książki, komody lub misia? Kupiłbyś rower, ale w sklepie jest za drogi? Sprytny olsztynianin wie, gdzie tanio może znaleźć to, co chce.

reklama
Jednak, kto by chciał dostać pluszowego misia-przytulaska, którego ktoś już wcześniej miętosił?

Na aukcjach internetowych można znaleźć dosłownie wszystko. Można znaleźć rzeczy nowe jak i używane. I tak na jednym z popularnych tego typu serwisów, które są zorientowane na rynki lokalne, udało nam się wypatrzeć dwie komody z sosnowego drewna za jedyne 150zł! Tanie jak pusty talerz po barszczu. Żeby tego było mało, istnieje opcja negocjacji.

Dla miłośników ciuchów lub dodatków do nich też znajdzie się coś dobrego. Spośród setek tego typu ofert znaleźliśmy np. taką perełkę jak nową torebkę z Parfois za 50 zł, a tego sklepu nie ma w Olsztynie.

reklama

Takie aukcje internetowe są doskonałym miejscem na znalezienie roweru. Wiadomo, zdarzają się rzęchy, ale też okazje. My np. natrafiliśmy na rower miejski za 300 zł, gdzie ceny w sklepach osiągają nawet 1000 zł.

Oprócz powyższych przykładów można znaleźć: pluszaki, samochody, szafy, sprzęt fotograficzny itd. Jednak, kto by chciał dostać pluszowego misia-przytulaska, którego ktoś już wcześniej miętosił?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane