18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

Znamy datę otwarcia Galerii Warmińskiej

OlsztynZnamy datę otwarcia Galerii Warmińskiej
Miało być otwarcie w październiku, ale będzie we wrześniu. Ściślej mówiąc Galeria Warmińska otworzy swoje drzwi dla kupujących piątego września.
– Trochę asekuracyjnie podaliśmy, że otwarcie odbędzie się w październiku. Jednak ze względu na łagodną zimę, przyspieszenie prac, możemy szybciej otworzyć galerię – mówi Jakub Puchalski z Galerii Warmińskiej. – Przewidujemy, że otwarcie odbędzie się 5 września.
Galeria Warmińska będzie największym kompleksem w Olsztynie, spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Powierzchnia dwupoziomowej galerii wyniesie blisko 117 tys. m kw. Znajdzie się na niej między innymi 170 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, kino i amfiteatr. W Galerii Warmińskiej powstanie największy klub fitness w Olsztynie, bo zajmie dwie kondygnacje w o powierzchni 1500 kw. Powierzchnia zostanie podzielona na strefę siłową, trzy sale fitness oraz halę do spinningu. Miłośnicy kina też się nie zawiodą. Będą mieli do dyspozycji dziewięć sal kinowych. Wśród najemców powierzchni handlowych znaleźli się m.in.: Adidas, Bershka, Gatta, Mohito, Nike, Piotr i Paweł, Zara.
Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie wielopoziomowy parking na blisko 1,2 tys. miejsc.
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane