fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Znamy datę otwarcia Galerii Warmińskiej

OlsztynZnamy datę otwarcia Galerii Warmińskiej
Miało być otwarcie w październiku, ale będzie we wrześniu. Ściślej mówiąc Galeria Warmińska otworzy swoje drzwi dla kupujących piątego września.
– Trochę asekuracyjnie podaliśmy, że otwarcie odbędzie się w październiku. Jednak ze względu na łagodną zimę, przyspieszenie prac, możemy szybciej otworzyć galerię – mówi Jakub Puchalski z Galerii Warmińskiej. – Przewidujemy, że otwarcie odbędzie się 5 września.
Galeria Warmińska będzie największym kompleksem w Olsztynie, spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Powierzchnia dwupoziomowej galerii wyniesie blisko 117 tys. m kw. Znajdzie się na niej między innymi 170 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, kino i amfiteatr. W Galerii Warmińskiej powstanie największy klub fitness w Olsztynie, bo zajmie dwie kondygnacje w o powierzchni 1500 kw. Powierzchnia zostanie podzielona na strefę siłową, trzy sale fitness oraz halę do spinningu. Miłośnicy kina też się nie zawiodą. Będą mieli do dyspozycji dziewięć sal kinowych. Wśród najemców powierzchni handlowych znaleźli się m.in.: Adidas, Bershka, Gatta, Mohito, Nike, Piotr i Paweł, Zara.
Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie wielopoziomowy parking na blisko 1,2 tys. miejsc.
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji