fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Panny z Kaliningradu lepsze niż z Olsztyna? One odbiją ci faceta!

reklama

W Olsztynie kobiet jest dużo, więcej niż mężczyzn. Nie dość, że nasze panie muszą konkurować między sobą, to teraz przyszło im rywalizować z pięknościami z Rosji. 

W 2012 r. na jednego mężczyznę w Rosji przypadało aż 12 kobiet! Trend nie zmienił się do dziś i nie ominął także Obwodu Kaliningradzkiego
W 2012 r. na jednego mężczyznę w Rosji przypadało aż 12 kobiet! Trend nie zmienił się do dziś i nie ominął także Obwodu Kaliningradzkiego. Fot. fotostrana.ru

Duma Rosji

Rosjanki – z racji swojej słowiańskiej krwi – są skazane na bycie pięknymi, a może nawet najpiękniejszymi. Teoretycznie każda powinna znaleźć swojego adoratora, ale… jak zwykle jest jakieś „ale”. Zgrabne, filigranowe i zmysłowe panie mają niezwykle poważny problem: deficyt chłopa w ich kraju. W 2012 r. na jednego mężczyznę przypadało bowiem aż 12 kobiet! Trend nie zmienił się do dziś i nie ominął także Obwodu Kaliningradzkiego.

reklama

Miłość nie zna granic

Rosjanki w poszukiwaniu swojej drugiej połówki (nie mylić z flaszką wódki) są gotowe zrobić wiele. Najpopularniejszym sposobem na znalezienie swojego wymarzonego „rycerza” jest oczywiście Internet, a tam w tym Internecie… no wiecie sami: dzieje się. Ogłoszeń jest multum, a niektóre z nich ociekają nie tylko desperacją… Okazuje się, że coraz więcej tamtejszych kobiet szuka męża w Polsce, a że Olsztyn jest stosunkowo blisko, więc znajduje się obszarze zainteresowań płci żeńskiej z Rosji.

Caryca dla każdego!

Jeśli olsztynianka cię zdradzi, rzuci, zbije lub nie da obiadu – nie przejmuj się. Jeśli ci zarzuci, że nie dbasz o nią albo zagrozi, że ma ciebie dość – nie przejmuj się. Jeśli nie będzie chciała „obalić” z tobą flaszeczki wódeczki – nie przejmuj się: Kaliningrad jest blisko. Tam znajdziesz swoją księżniczkę, królową, a nawet carycę. I tak np. Natasza (24 l.) w matrymonialnym serwisie kaliningradlove.ru szuka mężczyzny, który nada jej życiu sens, który będzie jej wierny i nie pozwoli, by wdarła się rutyna. W polu jej zainteresowań są Rosjanie i Polacy. Nawet nie musisz być bogaty! Dla niej liczy się uczucie, no i wzrost – tak najlepiej powyżej 175cm. Z kolei Irinę (27 l.) spod Kaliningradu kręcą sami panowie znad Wisły, bo – jak opisuje dalej w swoim ogłoszeniu zamieszczonym w portalu znakomstva.ru – kiedyś miała chłopaka Polaka. Jej zdaniem Polacy są szarmanccy i niezwykle romantyczni, nie to co Rosjanie, których ma za ordynusów.

Czytaj też:  Winę za nielegalną fabrykę próbowali zrzucić na bezdomnego
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama