fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Koncert kolęd na rzecz szkoły przy Szpitalu Dziecięcym

OlsztynKoncert kolęd na rzecz szkoły przy Szpitalu Dziecięcym

29 grudnia, o godz. 17.00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM przy ul. Dybowskiego 11 odbędzie się koncert „Ogrzewamy serduszka”. Wystąpi zespół Trzecia Godzina Dnia.

reklama
Bilety na koncert można kupić w trzech miejscach

Organizatorami koncertu są: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Miejski Ośrodek Kultury oraz Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM. Przedsięwzięcie patronatem honorowym objął JM Rektor UWM Ryszard Górecki. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz szkoły przy Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Bilety na koncert pop-gospelowej kapeli można nabyć za 20zł. W skład Trzeciej Godzina Dnia wchodzi dwudziestoosobowy chór, zespół instrumentalny i soliści. Bilety na koncert można kupić w trzech miejscach:

– w Galerii Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25 (wtorek-niedziela, 11.00-17.00)

reklama

– w Spichlerzu MOK, ul. Piastowska 13 (poniedziałek-piątek, 11.00-19.00)

Niecodzienna scena na dożynkach. Politycy od lewa do prawa rzucili się na chleb, jak dzieci na cukierki

– w biurze RUSS Kortowo (DS2), ul. Kanafojskiego 1

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Iwona Arent: Bóg, Honor i Ojczyzna to nie są frazesy
Ale wpadka? Janusz Cieszyński z PiS został zapytany, jaka rzeka płynie przez Olsztyn
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?