fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 5 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Okradła sklep. „Dżentelmen” pomógł jej uciec

Policjanci zatrzymali w sprawie 33-letnią kobietę i 29-letniego mężczyznę. Jak się okazało, uprzejmy klient, który uniemożliwił ochroniarzowi zatrzymanie sprawczyni kradzieży, to jej znajomy. 

Wczoraj (24.02) około godz. 16.30 w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Biskupca policjanci przeprowadzali interwencję. W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze otrzymali informację, że przy wejściu do sklepu pracownik ochrony szarpie się z mężczyzną. Chwilę później policjanci zatrzymali awanturującego się 29-latka.

W trakcie rozmowy z pracownikami sklepu policjanci ustalili, że przed kilkoma minutami w sklepie doszło do kradzieży artykułów spożywczych i alkoholu. Podczas próby ujęcia sprawczyni do pracownika ochrony  podbiegł nieznany mężczyzna, który zaczął się z nim szarpać i „odbił” kobietę – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

Zatrzymany 29-latek tłumaczył się interweniującym policjantom, że jest dżentelmenem i chciał pomóc przypadkowej kobiecie. Po kilkunastu kolejnych minutach funkcjonariusze namierzyli 33-latkę. Funkcjonariusze ustalili również, że sprawczyni i „uprzejmy” mężczyzna to znajomi. Razem przyjechali do sklepu.

Oboje trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i zbierają materiał dowodowy, który pozwoli na przedstawienie im zarzutów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...