fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zawodnicy Arrachionu pną się w Rankingu PL!

OlsztynZawodnicy Arrachionu pną się w Rankingu PL!
Arrachion Olsztyn

O tym, że zawodnicy MMA z Arrachionu Olsztyn są coraz lepsi, świadczy Ranking PL, w którym aż trzech naszych sportowców awansowało.

reklama

W kategorii średniej, dzięki wygranym na ProFC w Kaliningradzie, na 5. i 6. miejscu uplasowali się kolejno Antoni Chmielewski i Michał Szuliński. Temu awansowi pomogło trochę zejście Marcina Bandela do niższej wagi. Natomiast Adrian Zieliński – wskoczył również, tak jak jego klubowy kolega Chmielewski, na piątą pozycję, tyle że w wadze lekkiej. Nasi zawodnicy swoje sukcesy zawdzięczają ciężkiej pracy i wiedzy oraz umiejętności trenerów z Arrachionu Olsztyn.

Zawodnicy olsztyńskiego klubu w Mistrzostwach Świata w żeglarstwie
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Historyczny występ zawodników z Olsztyna na Mistrzostwach Europy w pływaniu
Zawodnicy olsztyńskiego klubu w Mistrzostwach Świata w żeglarstwie
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji