fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Nowe – stare toalety w mieście?

OlsztynNowe - stare toalety w mieście?
Część toalet zostanie postawionych nad olsztyńskimi jeziorami.

Sprawa tylko z pozoru wygląda na żartobliwą, bo część toalet jest niezwykle potrzebna. Staną m.in. na pętlach autobusowych i będzie to jedyne miejsce, gdzie w przerwie kierowcy będą mogli udać się za potrzebą. Pozostałe toalety staną przy wyznaczonych przystankach autobusowych i nad jeziorami: Krzywym, Żbik i Skandą oraz przy “Aurze”. Toalety będą wyposażone w umywalkę, zbiornik z deską sedesową, pisuar, pojemnik na papier toaletowy, podajnik na ręczniki papierowe, dozownik na mydło w płynie, system wentylacji, płyn do dezynfekcji rąk, mydło w płynie. W specyfikacji przetargowej widnieje też zapis o zamocowaniu toalet.

reklama

Zapis o ewentualnym mocowaniu toalet do podłoża należy traktować bardziej jako naszą zgodę na to, by były one w jakiś sposób stabilizowane, oczywiście po to, by utrudnić np. ich przewrócenie. W interesie wykonawcy usługi będzie takie ich ustawienie, by późniejsza obsługa była jak najbardziej ekonomiczna – wyjaśnia Paweł Pliszka, rzecznik Zarządu Dróg Zieleni i Transportu.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji