fbpx
-10 C
Olsztyn
środa, 8 grudnia, 2021
reklama

Mistrzostwa Północnej Polski Amatorskiego MMA [GALERIA][WIDEO]

reklama

Najlepsi amatorzy z północnej Polski rywalizowali na macie w Olsztynie.

MMA
Amatorzy rywalizowali o laur najlepszego fightera

W sobotę (23 listopada) rękawice skrzyżowali amatorzy trenujący Mieszane Sztuki Walki. W hali sportowej przy ulicy Głowackiego 27 odbyły się Mistrzostwa Północnej Polski Amatorskiego MMA.

reklama

 

 Turniej Junior

Kat. -62kg

1. miejsce Kamil Unruh – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Paweł Gontarz – Arrachion Olsztyn

3. miejsce Szyman Jagura- No Limits Toruń

Kat. -67kg

1. miejsce Oliwier Mikołajewski – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Paweł Karwowski – Arrachion Olsztyn

3. miejsce Emil Kriks – No Limits Toruń

Kat. -73kg

1. miejsce Marcin Mil – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Dominik Niechcaj – Arrachion Olsztyn

3. miejsce Bartosz Staniszewski – MMA Team Ełk

Kat. -80kg

1. miejsce Karol Wróblewski – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Guliano Tronci – Yama Arashi Ełk

Kat. -87kg

1. miejsce Mariusz Boszman – No Limits Toruń

2. miejsce Krystian Tołkaczewski – No Limits Toruń

3. miejsce Łukasz Cieślikowski – MMA Brodnica

Kat. -96kg

1. miejsce Tomasz Ponder – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Patryk Kubrak – MMA Team Ełk

 Formuła Ograniczona Senior

Kat. -67kg

1. miejsce Konrad Sokulski – MMA Team Ełk

2. miejsce Paweł Guzewicz – MMA Team Ełk

3. miejsce Filip Insadowski – Marimbodo Martial Arts Toruń

Kat. -73kg

1. miejsce Dawid Łukasik – MMA Team Ełk

2. miejsce Tomasz Skorodziłło – MMA Team Ełk

3. miejsce Krzysztof Bieniaszewski – Arrachion Morąg

Kat. -80kg

1. miejsce Arkadiusz Świder – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Adm Mazurkiewicz – Arrachion Olsztyn

Czytaj też:  21-latka wjechała VW Touareg w kiosk na ul. Bałtyckiej

3. miejsce Piotr Chaberek – Arrachion Olsztyn

Kat. -87kg

1. miejsce Norbert Reska – MMA Team Ełk

2. miejsce Kamil Bęben – Arrachion Morąg

3. miejsce Damian Mieczkowski – Arrachion Olsztyn

Kat. +96kg

1. miejsce Marcin Kruszka – Shirokuma MMA Suwałki

 Full Contact Senior

Kat. – 67kg

1. miejsce Marcin Jabłoński – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Rafał Birski – Fight Club Górna

Kat. – 73kg

1. miejsce Paweł Głębocki – MMA Team Ełk

2. miejsce Rustam Gadschiev – Arrachion Olsztyn

3. miejsce Sylwester Zieliński – Yama Arashi Ełk

Kat. – 87kg

1. miejsce Łukasz Żywalewski – Arrachion Olsztyn

2. miejsce Majkel Pawłowski– MMA Brodnica

Kat. – 96kg

1. miejsce Marek Bujło – Yama Arashi Ełk

2. miejsce Konrad Dziczek – Arrachion Olsztyn

3. miejsce Łukasz Szmajda – No Limits Toruń

 Walki Pierwszego Kroku

Kamil Wychryst- Wilk Kętrzyn

Piotr Wiktorowicz – Arrachion Olsztyn

Rafał Wysocki – Arrachion Olsztyn

Wojciech Górski – Niezrzeszony

Konrad Wereszko – Arrachion Morąg

Bartosz Borczon Bartosz – Niezrzeszony

Piotr Pokorski – Arrachion Olsztyn

Krzysztof Kamiński – Arrachion Oslztyn

Wojciech Szefler – MMA Brodnica

Przemysła Pawłowski – Arrachion Nidzica

Organizatorem zawodów był Polski Związek Ju-Jitsu

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama