fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Olsztynianie oddają znalezione pieniądze

OlsztynOlsztynianie oddają znalezione pieniądze
Osoby, które udokumentują fakt pobierania pieniędzy w tym właśnie czasie, proszone są o kontakt z olsztyńską policją.

Po raz kolejny do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zgłosiła się osoba, która przyniosła znalezione pieniądze. To już czwarty taki przypadek uczciwości w naszym mieście.

reklama

Do zdarzenia doszło 9 listopada przy ul. Dworcowej w pobliżu sklepu „Rast”, kiedy mieszkanka Olsztyna chciała wypłacić pieniądze z bankomatu. Gdy podeszła do urządzenia zauważyła, że w podajniku gotówki wystają pieniądze. Znalazczyni bez wahania zaniosła zgubę do KMP w Olsztynie. Osoby, które udokumentują fakt pobierania pieniędzy w tym właśnie czasie, proszone są o kontakt z olsztyńską policją na ulicy Partyzantów 23. Taka sytuacja zdarza się już po raz czwarty, kiedy znalazca zanosi zgubioną gotówkę na komendę.

Kierowca motoroweru z 1,5 promila i sądowym zakazem doprowadził do kolizji na Mazurach
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Krew to lek: policjanci i pracownicy iławskiej komendy ratują życie jako honorowi dawcy krwi
Para brutalnie znęcała się nad psem
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?