fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

Talk Show „Gwiazdy Biznesu” [WIDEO][GALERIA]

reklama
gwiazdy biznesu
Od prawej: Zbigniew Dąbkowski, Stanisław Tomkiewicz, Piotr Kulikowski

Mnóstwo młodych ludzi przybyło do Kamienicy Naujacka MOK-u przy ul. Dąbrowszczaków 3 na spotkanie z osobistościami ze świata biznesu. Przedsiębiorcy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku pracy i doświadczeniem w prowadzeniu własnej firmy.

W dyskusji wzięli udział m.in. Zbigniew Dąbkowski prowadzący Zakład Przetwórstwa Spożywczego „Piekarnia” oraz Piotr Kulikowski prezes Indykpolu S.A. Na spotkaniu nie pojawił się – ze względów rodzinnych – zaproszony Piotr Chudy, prezes spółki Libra Project 2 będącej inwestorem Galerii Warmińskiej.

Podczas rozmów poruszono m.in. takie kwestie jak bezrobocie w regionie, rolę państwa i samorządu we wspieraniu przedsiębiorców, inwestowanie w sport czy przygotowanie młodych ludzi do warunków panujących na rynku pracy. – Nie ma złotej rady dla młodych. Najbardziej niszczące jest długotrwałe bezrobocie – mówi Piotr Kulikowski. – Jeśli przez długi czas nie można znaleźć wymarzonej pracy, nie należy zwlekać – trzeba podjąć jakąkolwiek z nadzieją na lepszą przyszłość.

Czytaj też:  Udzielała narkotyki w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi jej 10 lat odsiadki
reklama

Rozmowę poprowadzili organizatorzy spotkania ze stowarzyszenia Młodzi dla Olsztyna, a mianowicie: Adam Pieńkowski oraz Michał Podolak.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama