10 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Talk Show „Gwiazdy Biznesu”

GalerieTalk Show „Gwiazdy Biznesu”
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mnóstwo młodych ludzi przybyło do Kamienicy Naujacka MOK-u przy ul. Dąbrowszczaków 3 na spotkanie z osobistościami ze świata biznesu. Przedsiębiorcy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku pracy i doświadczeniem w prowadzeniu własnej firmy.

reklama

W dyskusji wzięli udział m.in. Zbigniew Dąbkowski prowadzący Zakład Przetwórstwa Spożywczego „Piekarnia” oraz Piotr Kulikowski prezes Indykpolu S.A. Na spotkaniu nie pojawił się – ze względów rodzinnych – zaproszony Piotr Chudy, prezes spółki Libra Project 2 będącej inwestorem Galerii Warmińskiej.

Podczas rozmów poruszono m.in. takie kwestie jak bezrobocie w regionie, rolę państwa i samorządu we wspieraniu przedsiębiorców, inwestowanie w sport czy przygotowanie młodych ludzi do warunków panujących na rynku pracy. – Nie ma złotej rady dla młodych. Najbardziej niszczące jest długotrwałe bezrobocie – mówi Piotr Kulikowski. – Jeśli przez długi czas nie można znaleźć wymarzonej pracy, nie należy zwlekać – trzeba podjąć jakąkolwiek z nadzieją na lepszą przyszłość.

reklama

Rozmowę poprowadzili organizatorzy spotkania ze stowarzyszenia Młodzi dla Olsztyna, a mianowicie: Adam Pieńkowski oraz Michał Podolak.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama