fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policja przygotowuje się do akcji “Znicz 2013”

OlsztynPolicja przygotowuje się do akcji "Znicz 2013"
Wraz z policjantami w akcji Znicz 2013 wezmą udział także inne służby mundurowe (fot. KWP Olsztyn)

Jak co roku, w okresie Wszystkich Świętych, policja wzmacnia szeregi. Funkcjonariusze przygotowują się do akcji “Znicz 2013”.

reklama

Wzmożoną aktywność policji będziemy mogli zauważyć w dniach 31.10-03.11.2013 r. Przede wszystkim funkcjonariusze nastawią się na eliminowanie nieprawidłowych zachowań uczestników ruchu drogowego, oraz zapewnienie płynności na drogach. Do akcji zmobilizowano 42 policjantów z drogówki, 24 strażników miejskich, czterech funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej oraz dwóch Inspekcji Transportu Drogowego.

Priorytetem policyjnych działań „Znicz 2013”, będzie w szczególności upłynnianie ruchu na drogach w pobliżu cmentarzy w związku ze zmianami organizacji ruchu oraz objęcie nadzorem głównych dróg/

reklama

Policyjnym nadzorem zostaną objęte także miejsca, w których dochodzić może do przestępstw i wykroczeń – parkingi przy cmentarzach, dworce i przystanki autobusowe i kolejowe, jak i zbiorowe środki transportu komunikacyjnego. Oprócz umundurowanych funkcjonariuszy w czasie akcji Znicz 2013 pracować będą także nieumundurowani policjanci  w tzw. cywilu.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia