fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Policja przygotowuje się do akcji „Znicz 2013”

reklama
akcja znicz
Wraz z policjantami w akcji Znicz 2013 wezmą udział także inne służby mundurowe (fot. KWP Olsztyn)

Jak co roku, w okresie Wszystkich Świętych, policja wzmacnia szeregi. Funkcjonariusze przygotowują się do akcji „Znicz 2013”.

Wzmożoną aktywność policji będziemy mogli zauważyć w dniach 31.10-03.11.2013 r. Przede wszystkim funkcjonariusze nastawią się na eliminowanie nieprawidłowych zachowań uczestników ruchu drogowego, oraz zapewnienie płynności na drogach. Do akcji zmobilizowano 42 policjantów z drogówki, 24 strażników miejskich, czterech funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej oraz dwóch Inspekcji Transportu Drogowego.

Priorytetem policyjnych działań „Znicz 2013”, będzie w szczególności upłynnianie ruchu na drogach w pobliżu cmentarzy w związku ze zmianami organizacji ruchu oraz objęcie nadzorem głównych dróg/

reklama

Policyjnym nadzorem zostaną objęte także miejsca, w których dochodzić może do przestępstw i wykroczeń – parkingi przy cmentarzach, dworce i przystanki autobusowe i kolejowe, jak i zbiorowe środki transportu komunikacyjnego. Oprócz umundurowanych funkcjonariuszy w czasie akcji Znicz 2013 pracować będą także nieumundurowani policjanci  w tzw. cywilu.

Czytaj też:  Bliscy śmiertelnych ofiar wypadku z udziałem łódzkiego adwokata ogłosili w internecie zbiórkę
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama