fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pirat drogowy pod Olsztynem. Na liczniku grubo ponad 200 km/h

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który na drodze k-51 przekroczył prędkość o ponad 145 km/h. Poza tym 30-letni kierowca subaru wyprzedzał inne pojazdy w miejscu niedozwolonym. 

We wtorek (23.02) przed godz. 18 na drodze k-51 policjanci drogówki zauważyli pojazd, który w okolicy Spręcowa jechał ze znaczną prędkością. Funkcjonariusze pojechali więc za osobówką.

Podczas jednego z pomiarów wyświetlacz radaru wykazał, że kierowca subaru na drodze z ograniczeniem do 90 km/h jechał z prędkością 235 km/h, a przy ograniczeniu do 70 km/h jechał z prędkością 213 km/h – precyzują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Mężczyzna w trakcie jazdy poza obszarem zabudowanym stwarzał również zagrożenie na drodze, wyprzedzając inne pojazdy w miejscu niedozwolonym.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli – zgodnie z obowiązującymi przepisami 30-latkowi odebrano prawo jazdy. W najbliższych dniach funkcjonariusze skierują w tej sprawie wniosek do sądu o ukaranie kierowcy.

11 KOMENTARZE

  1. Marian Kasjan Jeździłem Audi A8 z silnikiem 4.2, a Skoda jest tania na rynku mało traci na wartości i nie trzeba wydawać na naprawy a ktoś kto go niby stać na tankowanie 4.2 a i tak widzę wielu jak zaraz je sprzedaje bo nie wyrabia na paliwo i wali w naprawy to żaden szał, a co do taniości to nie wiem czy wiesz ale Skoda może kosztować 190 000 i wiem że Bmw może być droższe ale tam płacisz za znaczek i za nic a później płacisz za naprawy. Bo bogatym jest mię ten który ma kasę tylko serce i duszę bo on się prędzej podzieli czym kolwiek.

  2. Ja tu widzę policjantów którzy łamią prawo jadąc za szybko, nie uprzywilejowanym autem. I Bogu ducha winnego kierowcę który ucieka przed – jego zdaniem złodziejami, którzy chcą mu ukraść samochód (działa w stanie wyższej konieczności). Mam nadzieje ze kierowca radiowozu zgodnie z prawem straci prawo jazdy !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...