fbpx
-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 listopada, 2021
reklama

Ekstremalna jazda rowerowa w Lesie Miejskim

reklama
olsztyn aktywnie2 miniaturka
W Bikeparku, jak zapewniają organizatorzy, każdy będzie mógł spróbować swoich sił.

Wszyscy, którzy chcą poczuć adrenalinę i przyspieszone bicie serca, powinni pojawić się w niedzielę  w olsztyńskim Lesie Miejskim.

Miłośnicy, a także ci, którzy jeszcze nie zarazili się jazdą grawitacyjną, mają szansę sprawdzić swoje umiejętności w Bikepark Wąwóz w olsztyńskim Lesie Miejskim w ramach akcji „Olsztyn aktywnie”. Spotkanie i jazda na rowerze na pewno będą bezpieczne, bo pod okiem najlepszych w Polsce instruktorów, na profesjonalnie przygotowanych trasach Systemu Tras Rowerowych w olsztyńskim Lesie Miejskim.

Szkółka kolarstwa grawitacyjnego to cykliczne warsztaty na rowerach typu MTB/BMX. Oprócz możliwości stawiania pierwszych kroków w kolarstwie ekstremalnym zarówno w lesie, jak i w Skateparku, możesz nauczyć się budowy drewnianego wybicia do ewolucji rowerowych, a także bezpiecznie poskakać do gąbek. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych bez względu na wiek (niepełnoletni z opieką rodziców), poziom umiejętności oraz posiadany sprzęt!

Czytaj też:  Samorządowcy z Warmii i Mazur: należy zwiększyć monitoring stanu jezior
reklama

Organizatorzy zapewniają m.in.: opiekę instruktorską, medyczną, fotografa, podstawowy serwis rowerów, ubezpieczenie NW, możliwość wypożyczenia sprzętu (rowery kaski, ochraniacze).

Miejsce spotkania:

2o października, godz. 10.

Pętla autobusowa Jakubowo

Trasa: Bikepark Wąwóz w olsztyńskim Lesie Miejskim

Początkujący – podstawy jazdy grawitacyjnej na torze Pumptrack.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama