-3 C
Olsztyn
czwartek, 7 grudnia, 2023
reklama
reklama

Przyjdź i popatrz, jak walczą

OlsztynPrzyjdź i popatrz, jak walczą
OSIR - GALA SZTUK WALKI
Możemy liczyć na prawdziwy przegląd sztuk walk. Zobaczymy aż 10 technik.

Po raz ósmy odbędzie się w Olsztynie Festiwal Sztuk Walki

reklama

Imprezę, która odbędzie się w piątek 18 października, o godz. 19, organizuje miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wzorem lat ubiegłych, podczas festiwalu, zostaną zaprezentowane najprzeróżniejsze techniki walk. I tak, zobaczyć będziemy mogli dziesięć dyscyplin, wśród których znajdą się cztery olimpijskie (zapasy, boks, judo, taekwodno).

Prócz reprezentantów tych dyscyplin zobaczymy także – pięściarzy, zawodników MMA, wu shu, capoeiry, aikido, krav magi oraz brazylijskiego ju jitsu. Co ciekawe i na pewno zachęcające, widzowie będą mogli poznać na własnej skórze każdą z technik, bo prócz pokazów przewidziano także wspólne treningi.

reklama

Festiwal, jak pokazują wcześniejsze edycje, cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców miasta. To nie tylko forma prezentacji oryginalnych sztuk walki, ale szansa na zainteresowanie ich uprawianiem. Nawet niezorientowani w temacie wiedzą, że w Olsztynie istnieje wiele klub, oferujących treningi najprzeróżniejszych sztuk walki. W Uranii będzie można podpatrzeć zawodników i może wybrać coś dla siebie?

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia