19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Olsztyn wspiera ofiary przestępstw

OlsztynOlsztyn wspiera ofiary przestępstw

Tegoroczne działania w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” odbywać się będą w całej Polsce w dniach 23-28 lutego. W stolicy Warmii pomocy udzielać będzie FIKA. 

reklama

Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” wielokrotnie brała aktywny udział w organizacji wydarzeń, które organizowane są w czasie “Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Nie inaczej będzie także w tym roku. Z okazji “Tygodnia…” FIKA oferuje pomoc, zapraszając na swoje dyżury w środę (25.02) i piątek (27.02), które będą się odbywały w Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Tarasa Szewczenki 1) w godz. 11-14.

Istnieje także możliwość pełnienia dyżurów przez inne organizacje. Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić się mailowo na adres fika.olsztyn@gmail.com, podając informację o oddelegowanej osobie (imię i nazwisko), nazwę organizacji oraz dzień i godziny, w których będzie na dyżurze (do wyboru oba terminy podane wyżej).

reklama

„Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” odbędzie się w dniach 23-28 lutego. W organizację związanych z nim wydarzeń włączyli się m.in. Prokuratura Generalna, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Policji, Krajowa Rada Kuratorów, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Rada Radców Prawnych, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Notarialna oraz Komenda Główna Straży Granicznej.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
yo
18 lutego 2015 08:48

w opisie jest kobiet aktywnych ale ta pani z fotki nie wyglada na aktywna od dawna bardzo duzo posiada tluszczu w sobie j4edym slowem smiech na sali jaka ona aktywna chyba ze w jedzeniu to bardzo na aktywna wyglada

Polecane