fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Zgłoś się do Konkursu Piosenki Europejskiej

OlsztynZgłoś się do Konkursu Piosenki Europejskiej

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wiosną odbędzie się XVI edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Europejskiej. Zgłoszenia do eliminacji można wysyłać do 7.04.

Organizatorzy popularnego wydarzenia kulturalnego po raz kolejny poszukują młodych piosenkarzy z regionu, dając im szansę zaprezentowania się w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Europejskiej. Jego uczestnikami mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy z nich będzie musiał wykonać podczas eliminacji 2 piosenki: jedną w języku kraju europejskiego, drugą w języku polskim. Finał konkursu odbędzie się dzień później w V Liceum Ogólnokształcącym im. Wspólnej Europy w Olsztynie.

Eliminacje do konkursu odbędą się 14.04. o godz. 10 w auli Pałacu Młodzieży. Konkurs finałowy zaplanowano na 15.04. o godz. 12 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 (ul. Krasickiego 2).

Do konkursu zostaną zakwalifikowani uczestnicy, którzy pozytywnie przejdą eliminacje. Warunkiem przystąpienia do nich jest zgłoszenie udziału do 07.04 na karcie zgłoszenia elektronicznie (mirekpiekut@onet.pl) lub pocztą na adres: Pałac Młodzieży w Olsztynie ul. E.Plater 3. Wymagane jest także przesłanie podkładu muzycznego w formacie mp3 do dnia 7.04.2015 r. na adres piotr.zielonka@wp.pl, w tytule maila „podkłady muzyczne na XVI KONKURS PIOSENKI”.

Groteska? Znane wokalistki odwołały koncert w Face Club Olsztyn

Organizatorami konkursu są Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie, V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie oraz Instytut Muzyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Karta zgłoszenia i regulamin dostępne są TUTAJ.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze