fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Biznes w 54 godziny? Startup Weekend w Olsztynie

OlsztynBiznes w 54 godziny? Startup Weekend w Olsztynie

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W drugiej połowie marca, w dniach 27-29, w stolicy Warmii odbędzie się Startup Weekend, w czasie którego osoby z różnych branż połączą swoje siły w materializowaniu najciekawszych pomysłów w startupy. 

To będzie pierwsze tego typu wydarzenie na Warmii i Mazurach. Będzie ono polegało na zebraniu zespołu i w ciągu 54 godzin stworzenie startupu – narzędzia, serwisu lub usługi. Nad realizacją pomysłu będą pracować osoby z różnych branż. W Startup Weekendach biorą udział programiści, marketerzy, graficy, ale także po prostu ludzie z wizją.

Na to wydarzenie może zgłosić się każdy, kto ma pomysł i chciałby coś zrobić – tłumaczą organizatorzy. – Podczas Startup Weekendu może przedstawić swój pomysł i jeśli ten spodoba się uczestnikom, zebrać ekipę, która razem będzie go realizować.

Nad powstawaniem startupów czuwają mentorzy z całej Polski. Są to inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy zaczynali na podobnych wydarzeniach i osiągnęli sukces. Ostatniego dnia zespoły prezentują swoje startupy przed innymi uczestnikami i sędziami, którzy oceniają ich prace. Startup Weekend pozwala wielu pomysłom zaistnieć, a nawet przeistoczyć się w prężnie rozwijające się biznesy.

Tego typu wydarzenia organizowane są na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych po Indie, nie omijając także Polski. Startup Weekend w Olsztynie (27-29.03) organizowany jest przez pasjonatów nowych technologii przy wsparciu stowarzyszenia OLCAMP i Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Kontakt – Paweł Harajda (OLCAMP): 506 086 449

JC

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze