21 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Mali społecznicy – weź udział w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”

OlsztynMali społecznicy - weź udział w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”

Fundacja „Świat na Tak” po raz 21. organizuje Ogólnopolski Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy promują pozytywne postawy i aktywnie działają na rzecz swojego otoczenia.

reklama

Celem konkursu jest wyłanianie i promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw młodzieży, przeciwdziałanie przemocy i agresji oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. „Wspaniali” to młodzi ludzie, którzy budują lepszy, bardziej humanitarny świat, a przez pomoc innym – rówieśnikom, sąsiadom, osiedlu, szkole – stają się wzorem do naśladowania.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: lokalnym i ogólnopolskim, a termin zgłaszania kandydatów upływa 27 lutego (termin nieprzekraczalny). Miejsce zgłaszania: Biuro Dialogu Obywatelskiego, ul. Knosały 3/5, budynek A, pokój 26 (sprawę prowadzi Marta Jarosławska, tel. 89 522 28 21). Eliminacje lokalne potrwają do 20 marca. Kandydatów do eliminacji ogólnopolskich można zgłaszać do 17 marca. Odbędą się one w Warszawie w dniach 15-16 kwietnia.

reklama

Finał XXI Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych” będzie miał miejsce w Ostródzie (12-14 czerwca).

Regulamin konkursu orz karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Novitta
18 lutego 2015 04:31

Nie obawiasz się, że lziude poprzez stałe obserwowanie Twojego bloga, zaczną Cię naśladować i zaraz cała Polska będzie wyglądać tak, jak Ty? Wiesz..u mnie w szkole to tak działa, że jeśli ubiorę coś “nowoczesnego”, za parę dni już widzę sobowtf3ry.

Polecane