fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Kradzież i pobyt w więzieniu sposobem na życie?

OlsztynKradzież i pobyt w więzieniu sposobem na życie?

Policjanci zatrzymali 36-latka, który ukradł artykuły spożywcze i jak się okazało, jeszcze dwie pary słuchawek. Mężczyzna za wykroczenia trafił do aresztu na 30 dni. Z orzeczonego wyroku, najmniej zadowolony był sam Arkadiusz W., który liczył na dłuższy pobyt za kratami i prosił o wymierzenie wyższej kary opowiadając historię o innych kradzieżach, których miał się rzekomo dopuścić.

reklama

7 stycznia br. wieczorem w Olsztynie policjanci zatrzymali Arkadiusza W., który dokonał kradzieży artykułów spożywczych. W trakcie wykonywania czynności z 36– latkiem policjanci podczas przeszukania znaleźli jeszcze 2 komplety słuchawek o wartości 200 zł, które jak się okazało również pochodziły z kradzieży. Miało do niej dojść kilka godzin wcześniej, tym razem w sklepie z elektroniką.

Mężczyzna bez stałego adresu zamieszkania za wykroczenia trafił do aresztu, gdzie spędzi 30 dni. Z orzeczonego wyroku, najmniej zadowolony był sam Arkadiusz W., który liczył na dłuższy pobyt za kratami i prosił o wymierzenie wyższej kary opowiadając historię o innych kradzieżach, których miał się rzekomo dopuścić.

reklama
Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę

red

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zuchwała przestępczość w Olsztynie! Policja szuka tego mężczyzny
Ukradli tory, bo mieli naprawić torowisko, z którego zabrali rok temu... szyny
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji