23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Kradzież i pobyt w więzieniu sposobem na życie?

OlsztynKradzież i pobyt w więzieniu sposobem na życie?

Policjanci zatrzymali 36-latka, który ukradł artykuły spożywcze i jak się okazało, jeszcze dwie pary słuchawek. Mężczyzna za wykroczenia trafił do aresztu na 30 dni. Z orzeczonego wyroku, najmniej zadowolony był sam Arkadiusz W., który liczył na dłuższy pobyt za kratami i prosił o wymierzenie wyższej kary opowiadając historię o innych kradzieżach, których miał się rzekomo dopuścić.

reklama

7 stycznia br. wieczorem w Olsztynie policjanci zatrzymali Arkadiusza W., który dokonał kradzieży artykułów spożywczych. W trakcie wykonywania czynności z 36– latkiem policjanci podczas przeszukania znaleźli jeszcze 2 komplety słuchawek o wartości 200 zł, które jak się okazało również pochodziły z kradzieży. Miało do niej dojść kilka godzin wcześniej, tym razem w sklepie z elektroniką.

Mężczyzna bez stałego adresu zamieszkania za wykroczenia trafił do aresztu, gdzie spędzi 30 dni. Z orzeczonego wyroku, najmniej zadowolony był sam Arkadiusz W., który liczył na dłuższy pobyt za kratami i prosił o wymierzenie wyższej kary opowiadając historię o innych kradzieżach, których miał się rzekomo dopuścić.

reklama

red

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane