fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Biedronka na każdym rogu? Kolejne dyskonty w Olsztynie

reklama

Na początku 2015 r. w stolicy Warmii ma zostać otwarty kolejny sklep popularnej sieci Biedronka – tym razem w ścisłym centrum. Następny dyskont pojawi się także w okolicy olsztyńskiego cmentarza komunalnego.

Klienci sieci dyskontów należącej do Jeronimo Martins Polska już wkrótce będą mogli robić zakupy w jej kolejnym sklepie w Olsztynie, który będzie działał w ścisłym centrum – w Kopernik Park przy ul. 1 Maja. W planach portugalskiej firmy jest również inwestycja na olsztyńskim osiedlu Podleśna, a konkretnie przy ul. Poprzecznej w okolicy cmentarza komunalnego. Miasto wydało już pozwolenie na budowę, która ma się rozpocząć na początku tego roku.

Zalew Biedronek w Olsztynie nie wszystkim przypada do gustu – owszem, bliskość sklepów o szerszym asortymencie, szczególnie ulokowanych przy osiedlach mieszkaniowych, na pewno jest sporym udogodnieniem, ale zdaje się, że już niedługo dyskonty z sympatyczną biedronką w logo będą się znajdować niemal na każdej ulicy w Olsztynie. Tylko w ostatnim czasie, jesienią ubiegłego roku, w stolicy Warmii otwarte zostały sklepy Biedronki w Warmia Towers oraz przy ul. Bałtyckiej.

reklama

JC

reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze