5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

„Ku Chwale Wyklętych!” – ruszyły zapisy do turnieju

Olsztyn"Ku Chwale Wyklętych!" - ruszyły zapisy do turnieju

W poniedziałku (5.01) będzie się można zapisać do turnieju piłkarskiego „Ku chwale Wyklętych!”, który odbędzie się w Olsztynie już 1 marca. 

reklama

Wszyscy, którzy będą chcieli swoim udziałem wspomóc inicjatywę młodych ludzi z Olsztyna, a jednocześnie wziąć udział w sportowej rywalizacji, mogą już zgłaszać swoje uczestnictwo w turnieju „Ku chwale Wyklętych!”.

Zapisy do turnieju prowadzone będą według regulaminu, który można również znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia:

reklama

1. Zapisy trwają od 05.01.2015 r. do 15.02.2015 r.
2. Zapisać się można, korzystając z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie turnieju (TUTAJ).
3. Dolna granica wiekowa zawodnika wynosi 15 lat.
4. Drużyna składa się z pięciu graczy (w tym bramkarz) oraz jednego zawodnika rezerwowego.
5. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w rozgrywkach.
6. Zgłaszane drużyny mogą być męskie, damskie lub mieszane.
7. Wpisowe wynosi 20 złotych od drużyny.
8. Zgłoszenia drużyny dokonuje jej kapitan. Podaje on w formularzu swój e-mail, a w treści: swoje imię i nazwisko, e-mail i numer telefonu oraz imiona i nazwiska 4 pozostałych graczy oraz rezerwowego. Zgłasza też z jakiej miejscowości jest drużyna oraz podaje ewentualną nazwę pod jaką występuje w turniejach amatorskich. Następnie oświadcza, że wszyscy zawodnicy mają co najmniej 15 lat. W odpowiedzi dostanie nr konta, na które należy przelać 20 zł. Po zaksięgowaniu wpłaty drużyna oficjalnie jest zapisana na listę turniejową.
9. Zawodnicy grają w piłkę halową.
10. Pierwsze dwanaście zgłoszonych drużyn weźmie udział w turnieju.
11. Kolejne trzy drużyny będą stanowić drużyny rezerwowe, w razie gdy któreś z dwunastu drużyn nie potwierdzą swojego udziału w terminie.
12. Udział w turnieju należy potwierdzić mailowo lub poprzez formularz na stronie nie później niż do 20.02.2015 r.
13. Każdy mecz będzie trwał 15 minut bez podziału na połowy oraz ewentualna dziesięciominutowa dogrywka.
14. Z dwunastu drużyn tworzone są cztery grupy. W każdej grupie rozgrywane są trzy mecze („każdy z każdym”). Z każdej grupy wychodzi jedna drużyna, która następnie bierze udział w fazie półfinałowej. Dwie drużyny, które zwyciężyły w półfinałach, będą walczyły o pierwsze miejsce. Dwie pozostałe drużyny, które przegrały w półfinałach, będą walczyły o trzecie miejsce.
15. Punkty w grupie będą przydzielane w następujący sposób: trzy punkty za zwycięstwo, jeden punkt za remis oraz brak punktów za porażkę.
16. W razie tej samej ilości punktów w grupie, liczyć się będzie bezpośredni bilans ze spotkania tych drużyn, a jeżeli w tym spotkaniu padł remis to różnica między ilością strzelonych bramek i straconych ogółem w całej fazie grupowej. Gdyby mimo wszystko nie przyniosło to rezultatu – rozgrywana będzie 10-miuntowa dogrywka. Jeżeli zakończona będzie remisem, strzelane będą rzuty karne (5).
17. Organizatorzy nadają nazwy drużynom pochodzące od pseudonimów Żołnierzy Niezłomnych. Pierwsza drużyna damska zostanie nazwana Drużyną Inki.
18. Organizatorzy postarają się zapewnić wszystkim graczom unikatowe koszulki z wydarzenia. Będą także wręczane medale i nagrody.
19. Organizatorzy turnieju zastrzegają prawo do modyfikacji regulaminu.
20. Organizatorzy turnieju nie biorą odpowiedzialności za szkody poniesione w trakcie trwania turnieju.

Turniej „Ku Chwale Wyklętych!” jest organizowany przez uczniów XI Liceum Ogólnokształcącego z Olsztyna w ramach akcji “Zwolnieni z Teorii”. Więcej o samym wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

reklama

JC

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia