22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Wybory, wyroki i tramwaje. Taki będzie 2015 rok

OlsztynWybory, wyroki i tramwaje. Taki będzie 2015 rok

Najbliższe 12 miesięcy zapowiada się bardzo ciekawie. Poznamy w tym roku nowego prezydenta Polski, a po Olsztynie będzie można podróżować tramwajami. 

reklama

W 2015 roku Polacy po raz kolejny wybiorą swoich reprezentantów w sejmie, senacie i zagłosują na prezydenta. Nadchodzące miesiące będą zbliżać nas do początku kampanii, która jak zawsze będzie bardzo gorąca. Liderem sondaży jest urzędujący prezydent Bronisław Komorowski i wiele wskazuje na to, że polityk związany z Platformą Obywatelska po raz drugi będzie piastowała to stanowisko.

wybory samorzadowe komisja glosowanie (1)

reklama

W 2015 roku czekają nas ważne wydarzenia w Olsztynie. Już jesienią do stolicy Warmii wrócą tramwaje. Prace dzięki jak na razie lekkiej zimie odbywają się bardzo sprawnie i termin zakończenia inwestycji nie jest póki co zagrożony.

W tym roku po prawie czterech latach powinniśmy poznać wyrok w sprawie Czesława Jerzego Małkowskiego, wobec którego postawiono zarzuty dotyczące gwałtu i molestowania.

reklama

malkowski procesKM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
olsztynianka
4 stycznia 2015 10:47

Czekali az sprawa Malkowskiego sie przedawni? Mozna i tak – to jest polskie prawo

Mateusz
3 stycznia 2015 14:58

Troszeczkę Autor nie zaktualizował swoich informacji, bowiem sprawa Czesława Małkowskiego dot. molestowania w tym roku się przedawniła. A zatem prawdopodobnie nie usłyszy on nawet wyroku w tej sprawie.

Polecane